Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ráírjak a srácra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak a srácra?

Figyelt kérdés

Tegnap órákon keresztül beszélgettünk fb-on és miattam maradt abba a társalgás, mert más dolgom volt.

Személyesen is ismerjük egymást. Célzott rá, hogy szeretne velem találkozni majd. Nyomulósnak tartana, ha írnék neki ma?

Főlek fiúk válaszát várom.


Tudom, hogy hülye kérdés, csak nem akarom elcseszni, nincs tapasztalatom ilyen téren.


2013. febr. 24. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem para,írj neki nyugodtan.
2013. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, örülni fog :D
2013. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok fiú, így lehet, hogy nem érdekel a véleményem, de szerintem írj rá! Ha célzott rá, hogy szívesen találkozna veled, szerintem nincs ebben semmi "nyomulós". A fiúk egyébként is elég bizonytalanok tudnak lenni néha, nem árt egy kis bíztatás, hogy a te részedről is megvan az érdeklődés! ;) Hajrá!
2013. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Mindenkinek ment a zöld kéz
2013. febr. 24. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!