Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hihetetlen hogy mennyivel...

Hihetetlen hogy mennyivel másképp látom a világot, a egy jót beszélgettem VELE! Valaki?

Figyelt kérdés
Még nem ismerem Őt annyira,nem rég kezdtem el beszélgetni Vele de annyira más..amikor meglátom az utcán minden jobb lesz és nem tudok másra gondolni csak Rá,amikor meglátom a suliban...és rám néz...csak egy pillantás,egy ártatlan rövid pillantás de a komor rossz álmos kedvemet olyan derűs jó kedvé teszi amit nem lehet fel dolgozni...!Amikor beszélgetek Vele :/sajnos Facebook-on... :/ tök jó mikor egyezik a véleményünk,az ízlésünk..hála Istennek a Mindenhatónak egyformák vagyunk...nem mondom azt hogy minket egymásnak teremtettek de még bármi megeshet.De az a mosoly ami kerekedik az arcán,az csodaszép haja,az az angyali arca és a csinos (általában pöttyös mintás) ruhája,a teste....... :)hogy lehet-e ennél jobban vágyódni valaki iránt?nem hiszem,de ha még is akkor az az elkövetkezendő időkben kiderül ugyanis ez a vágy egyre csak fokozódik a jelleme megismerésével!Ha valaki érzett már ilyesvalamit..én szívesen beszélgetek vele,tanácsot is adok és fogadok azt!

2013. jún. 30. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, a szerelem már csak ilyen ;)
2013. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez lenne az a bizonyos fellángolás.
2013. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy belé :)
2013. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó.. csak nehogy kiderüljön, hogy ő közben friendzone-olt téged:/
2013. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szerelemnek ;)
2013. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
A vele, a rá, az őt... Ezeket nem kell nagybetűvel írni.
2013. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerelem
2013. jún. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon is tudom milyen egy fellángolás és én hiszem hogy ez nem az...ezt tudom tapasztalatból tudom!Friendzone????talán azt jelenti hogy ő csak barátként tekint rám?nem tudom mivel még csak pár napja vettem fel Vele a kapcsolatot.Nem bízom el magam...mert sokszor "megsérültem" már emiatt...nem szabad beleélni magam és elképzelni hogy hogy fog alakulni(már ezerszer megtettem sajnos)hagyni kell hogy minden menjen a maga sorjában,hogy alakuljon...Kedves velem és aranyos de ez az alap jelleme így nem tudom hogy most mi is motoszkál a fejében..hogy most mit gondolhat talán azt hogy "nagyonis nyomulok" vagy "csak egy újabb lelkes srác" vagy talán "egész kedves srác jó vele beszélgetni" REMÉLEM AZ UTÓBBI
2013. jún. 30. 00:42
 9/12 kruse ***** válasza:

Ez erotikus regénybe illik, már csak a naplemente és a meleg szellő hiányzik :-)

Nyugi nem tart örökké az érzés :-)

2013. jún. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
arra az érzésre gondolsz hogy íly módon vágyok Rá vagy az említett talán szerelemre?
2013. jún. 30. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!