Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác bejelöl engem...

Ha egy srác bejelöl engem fészen, akkor valószínűsíthető, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Egy kávézóban dolgozom, és egy helyes srác szokott bejárni.Már többször észrevettem, hogy beszélgetést szeretne kezdeményezni, és valamelyik nap dumáltunk is elég sokat.Aztán még aznap este megkeresett a FB-on.Ez azt jelenti, hogy bejövök neki? :-)
2013. jún. 29. 17:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ja és utolsó, nem hiszem, hogy a pasid a neten is megkeresi a csajokat.
2013. jún. 29. 18:08
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha szerinted bejössz neki, mert annyira csodálatos és gyönyörű vagy, hogy mindenki téged akar, akkor minek kérdezed itt meg az embereket, hogy szerintük is be -e jössz neki??? Ezt nem igazán értem.
2013. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Azért, mert szerettem volna, ha mások is megerősítenek ebben a gyanúban :-)
2013. jún. 29. 18:22
 14/21 anonim ***** válasza:
Az az ego növelést vársz..
2013. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
dehogyis...csak örülök neki, és szerettem volna erről nyitni egy kérdést, mert kíváncsi voltam, hogy mások mit gondolnak.Ez olyan, mint amikor a barátnőddel vesézitek ki ezredjére a dolgot.Ennyi az egész :-)
2013. jún. 29. 18:25
 16/21 anonim ***** válasza:
Jajj ez a fészbúk láz...
2013. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
én nem igazán szoktam fészbukozni, de ilyen esetekben jól jön :-)
2013. jún. 29. 18:30
 18/21 anonim ***** válasza:

"Neki nincsen barátnője, én pedig nagyon jó csajnak számítok, és rengetegen akarnak összejönni velem :-)"


Ezért valószinüleg soha nem fog nálad nyitni előben, ezért vett fel fészbukon, mert fél megmondani neked egyből a dolgokat. Mondjuk azt sem tudom, hogy ha megmondta volna, hogy akar tőled valamit mit reagáltál volna? Szerintem lépj te felé.

2013. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hát most egyelőre csak ilyen puhatolózás van :-) de már írtunk egymásnak fészen :-) most várom, hogy mi lesz majd ebből :-)
2013. jún. 29. 18:47
 20/21 A kérdező kommentje:
Egyébként egyáltalán nem az a félénk típus, sőt, nagyon is jó a dumája.És nagyon magas, és helyes :-)
2013. jún. 29. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!