Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti szerettek perverzebb...

Lányok ti szerettek perverzebb dolgokról beszélgetni?

Figyelt kérdés
F/20

2013. jún. 29. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
szeretnek, én pl. a napokban beszéltem itt egyel, akivel meginformáltuk egymásnak hogy hogyan is néz ki hogy a másik nem mit csinál amikor könnyít magán :D
2013. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem nemtől függ.
2013. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Imádok, volt amikor egy sráccal a prornóról levettük a hangerőt és szinkonizáltuk és utána átbeszéltük mi volt jó, mi nem 17/L
2013. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

miért ne szeretnénk? :D

22/L

2013. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ kivel.. De inkább nem a válaszom.. Akár ciki, akár nem én például rettentően zavarba tudok jönni az ilyen témáktól.. Pedig rég nem vagyok már ártatlan..:) Egyszerűen zavarnak ezek a témák.. A saját szexuális életem rám és a páromra tartozik.. A vágyaimról meg fantáziáimról is azt hiszem elég ha ő tud, vele beszélek, másnak ehhez semmi köze..
2013. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de csakis azzal, akihez vonzódom.
2013. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
en imadok :) 15/L
2013. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En is szeretek :-) 16/l
2013. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!