Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van, hogy akármennyi...

Miért van, hogy akármennyi lánnyal beszélek, mindegyik azt mondja, hogy milyen jó velem beszélgetni, meg hogy milyen szépeket mondok, de még sohasem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Sokszor volt, hogy interneten beszélgettem lányokkal és olyanokat mondtak, amiket a kérdésben is leírtam. Igazából viszont nem nagyon találom meg a közös hangot a lányokkal, nem tudok velük olyan stílusban, olyan hangulatban beszélni. Ha mégis beszélgetek egy lánnyal, nem ezek jönnek le neki, hogy ilyen meg olyan jófej vagyok, hanem hogy ez egy gyökér, vagy csak simán ismerősként tekint rám, nem tűnik nekik fel semmi, amiket a netes lányok mondtak.


Szerintem kicsit stresszelek, mikor olyan lánnyal beszélek aki tetszik. Nem tudok nekik úgy "megnyílni", mint amikor neten beszélek velük.


18 éves vagyok és nem volt még barátnőm.


Miért van ez? Hogyan lehetnék bátrabb mikor élőben beszélek egy lánnyal? Tudom, hogy "nem kell félni egy lánytól" ahogy hallottam haveromtól, de valami tanács, hogyan tudnék ezen változtatni jól esne.


Előre is köszönöm!


2013. jún. 28. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl kedves vagy, ez lehet a problémájuk.
2013. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!


Nálam meg az van, hogy amíg csak csetelünk vagy levelezgetünk, nem látják a külsőmet, addig imádják a jellememet, a személyisegemet, keresnek maguktól is, mert bírják a dumáim, de amikor meglátjk a külsőmet meg lelépnek. :/ Sajnos ebben a mai világban úgy látszik a külső győz mindenek felett. :/

2013. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán azért mert barátként közeledsz.

Van egy nagyon jó meme ami rávilágít a problémádra.


Ne csodálkozz, ha barátként kezelnek, ha barátként közeledsz. Érted?


[link]

2013. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!


Lehet, hogy túl kedves vagyok, de erre nem gondoltam hátrányként.


:D

Hát igazából én sem tartom magam szépnek. Előfordult már, hogy egy lány a szemembe mondta, hogy csúnya vagyok. Ők többnyire korombeliek voltak vagy 1-2 évvel fiatalabbak. De olyan is előfordult, hogy megdicsértek, hogy milyen szép arcom van, vagy hogy milyen szépek a szemeim. Ezek az dícsérős lányok mind 20 felett voltak. Néha 40 felettiek is mondják, hogy jóképű fiatal srác vagyok, miért nincs barátnőm?

Szóval a korombeli lányoknak úgy vettem észre inkább nem kellenék. Volt egy-kettő, akinek tetszettem állítólag, de lényegtelen, mert velük sem tudtam volna beszélni szerintem. Ha jobban megismerem őket, akkor már nincs baj, de amíg csak ismerkedünk, addig... zavarban vagyok és nem tudok mit mondani, ha mondok is csak hebegek-habogok ha szép a lány.

2013. jún. 29. 00:15
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Szerintem pont ez az, hogy úgy közeledek, hogy "akarom, hogy a barátnőm legyél" és ezért görcsölök annyira rá a dologra. Ezen szeretnék valahogy változtatni.

2013. jún. 29. 00:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Én akkor szedtem össze lányokat, amikor ilyen szabadtéri programokban vettem részt.


Sulis kirándulás, túrák.

Fesztiválok, de leginkább szabadtéri események. Sőt még színházban is majdnem felszedtem valakit, de akkor még nagyon fiatal, és "kezdő" voltam.

2013. jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ebben mind az a közös, hogy leginkább egyedül, vagy egy két ismerőssel voltam, szóval teljesen új közeg, ahol én választhattam meg, hogy melyik társasághoz vágódom oda, és leginkább olyan lányokkal voltam "jóban", akik szintén egy maximum két ismerőssel/baráttal voltak jelen. Szóval nem a fél osztály társaságában.


Én sosem szerettem úgy csajozni, hogy túl sok a barát, ismerős, akarva-akaratlanul feszélyezve fogod érezni magadat is, és a lány is magát, és kva nehéz dolgod lesz.

2013. jún. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyok az igények...:D de inkább maradj normális...bár van az a szituáció, hogy a legtöbb normális csaj már foglalt, de ez nem 100%-ban igaz. azok sem voltak mindig foglaltak. lehet, hogy vársz még 4-5 évet, lehet csak felet, de találsz egy hozzádvalót. ma az a divat, hogy legyél alfahím meg áhhh...:D mert ezt látják a lányok :D rossz kimondani, én 21 leszek kedden, és még nekem sem volt igazi...3 éve volt egy 1 hónapos...pont ezért, mert megpróbáltam más lenni, csak azt ugye nem lehet eltitkolni sokáig, hogy ki vagy igazából...azóta inkább kontroláltam magam, és igazából jelenleg nem is hiányzik. van néhány csaj haverom, jól elvagyok velük stb, egyik sem olyan, akivel különben összejönnék, de barátként lehet rájuk számítani. szóval ne dobd be magad úgy, mintha más lennél, mert hosszútávon nem megoldás.
2013. jún. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!