Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányoknak miért olyan...

A lányoknak miért olyan válogatósak?

Figyelt kérdés
A fiúkkal ellentétben.

2013. jún. 28. 20:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

10

Azt is tudom, hogy kb. 7 milliárd ember él a Földön, nem kellett egyenként megszámolnom.

Ez egy nemi sajátosság, amihez nem kell az összes embert ismernem, tanulmányok is vannak a témáról.

2013. jún. 28. 21:00
 12/20 anonim ***** válasza:
Csak te nem vagy elég jó nekik. Miért? Mert itt rinyálsz, ahelyett, hogy normálisan viselkednél. A lányok nem válogatósak, de szerintem érthető, hogy nem kell nekik egy lúzer.
2013. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12

Ezt honnan vetted? Van akinek jó vagyok, van akinek nem. A kérdés korántsem ez.

2013. jún. 28. 21:03
 14/20 anonim ***** válasza:

Vagy nem érted a lényeget, vagy nem akarod megérteni, vagy nem akarod elfogadni.


De mégegyszer mondom, ez általánosítás. Lehetnek tanulmányok, párbeszédek, előadások... az emberekről. De! Mivel ez nem foglalkozik a valaha élt, vagy akár "csak" a jelenleg élő emberekkel úgy, hogy ismerteti részletesen a lelki világukat, a gondolkodásukat, legalább heti lebontásban - ami felérne egy isteni csodával -, addig ez általánosítás, ráadásul tisztán látszik belőle, hogy még csak racionális sem akar lenni - akárcsak te.

2013. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok válogatós, szimplán túl sok a primitív, érzelmileg sekély, alkoholista fickó.


22/N

2013. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
A fiúk is válogatnak ugyanúgy.
2013. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mindkét nem képviselői másként lehetnek válogatósak és felületesek.


Egy kevésbé előnyös külsejű lányhoz kevesebb fiú fog odamenni.

Egy előnyösebb külsejű fiúnak alapvetően több esélye van, ám sajnos ez sokszor kevés. A legrosszabb, hogy (ahogy mondani szokták), a nőknek ún. külön nyelve van, amin érteni kell. A másik meg, hogy az önbizalomhiányt valamiért az istennek se bírják megbocsátani.

2013. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Már megint provokáció...Erre a témára ma már legalább a 10. ilyen kérdés. Nem unjátok még?
2013. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Pedig, igaza van a kérdezőnek. Hihetetlenül és pofátlanul válogatósak a lányok külsőre, még a dagadt, undorító csajok is. Van ilyen lány haverom, tudom miről beszélek, de én is próbálkoztam mrá ne mis egy lánynál, a törpétől az óriásig, a hülyétől, az okosig, a rondától a szépségig, Mindnek vannak külsőre hatalmas igényeik, szinte alig van srác, aki megüti náluk a mércét, az más kérdés, hogy a bunkó állatokra gerjednek, azok lehetnek rondák.
2013. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
evolúcios okok, nézz utána
2013. jún. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!