Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mi a véleményetek...

Lányok, mi a véleményetek erről a "stratégiáról"?

Figyelt kérdés

Elég ideges vagyok és túlizgulom a dolgokat a lányokkal kapcsolatban. Olvastam egy srácról aki egy nap leszólított 100 lányt, hogy szokja a visszautasítást, ha meg "valamelyik mégis bejön úgyis jól jár" alapon. Ezt hülyeség lenne csinálni napi 1-2 lánnyal? Mit szólnátok hozzá ha egy ismeretlen srác meghívna (egy sütire,kávéra, vagy csak sétálni)? Mik a feltételei hogy elfogadjátok a meghívást?

F/17



2013. jún. 24. 10:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

persze, meglehet a véleményed, előző. de annyira negatívan gondolkodsz a nőkről, ez egyáltalán nem valós, amiket írsz. legfeljebb pár nőre igaz, de azok tényleg szélsőségesen egyszerű gondolkodású nők.

az emberek szeretetre vágynak, és ezzel a nők is így vannak.

a kacatok nem pótolják a szeretetet. nem igaz, hogy alfahím kell mindenkinek. ha megvan a kezdeti szimpátia, mosoly, szemezés, akkor van esélye a fiúnak, hogy elfogadják a meghívását. ha ez nincs meg, akkor az esélye a nullához tendál. lehet, hogy nagyon félénk a nő, de inkább az van, hogy nem érdekli a nőt. vagy kifog egy olyat, aki bárkinek igent mondana, akkor is, ha nem tetszik neki. az meg nem tudom, mire jó. bár talán tapasztalatnak igen.

2013. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én azt hinném hülyít, vagy fogadásból csinálja. Fura ez így.
2013. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fogalmad sincs az egészről, inkább ne zaklasd a lányokat! Mindenkinek így lesz a legjobb.
2013. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én csak annyit fűznék hozzá ehhez, hogy mikor egyedül utazok a városban általában igyekszem valahová...azt akarom ebből kihozni, hogy szerintem a legtöbb lánynak, akit leszólítanál az utcán, nem valószínű, hogy van hirtelen fél-egy óra szabadideje...szóval ha valaki ezt mondja kifogásnak, akkor sem biztos, hogy únszimpatikus vagy neki, hanem tényleg nem ér rá.

Én akkor fogadnék el egy ilyen meghívást, ha:

-van legalább fél óra szabadidőm

-ha kedvesnek tűnsz, szimpatikusnak és nem vagy ijesztő :D

-ha bejössz külsőre

És igaza van az egyik válaszolónak, hogy ne a semmiből bukkanj elő mert akkor pl. én biztos visszautasítanálak, azért mert váratlanul ért az egész és nincs időm mérlegelni a helyzetet.

2013. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Gyors telefonszámcsere vagy valami hasonló nem is lehetséges? Illetve ez nem dobja fel egy lány napját(, csak mert fordított esetben biztos nagyon örülnék ha nem topmodell a lány akkor is)?
2013. jún. 24. 14:16
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy fél órás ismeretség után nem hiszem, hogy megadnám a mobilszámom...
2013. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Áh ehhez hogy összejöjj valakivel kb 0-24 óráig csak erre kellene összepontoítani, terveket szőni meg ilyenek.
2013. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Van az a stratégia hogy beszélgetsz 1 lánnyal 1 ideig aztán lekapod őt :DD Tuti nyerő könnyű vérű lányoknál. Csak kell hozzá bátorság, és kell hogy valahogy kinézzél :)
2013. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!