Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mi a véleményetek...

Lányok, mi a véleményetek erről a "stratégiáról"?

Figyelt kérdés

Elég ideges vagyok és túlizgulom a dolgokat a lányokkal kapcsolatban. Olvastam egy srácról aki egy nap leszólított 100 lányt, hogy szokja a visszautasítást, ha meg "valamelyik mégis bejön úgyis jól jár" alapon. Ezt hülyeség lenne csinálni napi 1-2 lánnyal? Mit szólnátok hozzá ha egy ismeretlen srác meghívna (egy sütire,kávéra, vagy csak sétálni)? Mik a feltételei hogy elfogadjátok a meghívást?

F/17



2013. jún. 24. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

mért is ne ?

próbáld ki..

de csak ha nagyvárosba laksz ..

2013. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem az a feltétele, hogy ne csak a semmiből bukkanjon fel. hanem előbb nézegessen, úgy,hogy én is lássam, és mosolyogjon, és ha visszamosolygok, meg én is nézegetem, akkor hívjon meg.

mert volt már nem egy olyan, hogy valaki a hátam mögül bukkant fel, letámadott valami meghívással, és még meg is sértődött, hogy így nagy hirtelenjében nem fogadtam el.

2013. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem jo otlet de a 2nak igaza van:D
2013. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Jaja figyels előtte jó sokáig, hogy jól meg tudja fogalmazni a kifogását.


Dehogyis. Hengereld le őket akkor több esélyed van. "Villámháború"

2013. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

kettes vagyok. előző, ez azért nem jó, mert a fölöslegesen begyűjtött visszautasítás csak még jobban elveszi a kedvét a kérdezőnek.

ha valaki szintén nézegeti, és mosolyog rá, akkor sem biztos, hogy elmegy vele valahová, de azért az esélyek sokszorozódnak.

ha meg nem adja meg egy nőnek az esélyt, hogy non-verbálisan kifejezze a nemtetszését, akkor sajnos kénytelen lesz begyűjteni egy jó pár verbális visszautasítást, ami tényleg rosszul tud esni, és elveheti az önbizalmát a kérdezőnek.

2013. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg beleéli magát aztán kiderül, hogy a csaj csak szánalomból mosolygott rá, hogy "legyen a hülye rondának egy jó napja" az talán még rosszabb.


Ki tudja... Jól kell kinézni, tudni kell fejből 500 jó dumát, kis zseton se árt, meg fellépés, meg bömös...

2013. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
előző, te férfi vagy, én meg nő. hagy tudjam már jobban, hogy hogy gondolkodik egy nő.
2013. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Ahányan vagytok annyi féle gondolkodásotok van - nemrég még ezt mondta egy másik csaj (vagy legalábbis annak mondta magát)


És van pár általános főtétel aminek teljesülnie kell.

2013. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pontosan a főtételekre várok, ha valaki leírná nagyon megköszönném :)
2013. jún. 24. 11:45
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Az első néhány az "alapvető" szerintem neked sem lesz újdonság.


Nézz ki jól! Legyél "magabiztos"! Legyél alfahím viselkedésű! Legyél gyurma vagy páwa (attól függ milyen alkatú vagy) Legyen minimum annyi pénzed, hogy mindig tudjál neki venni valami felesleges kacatot. Legyen nagy a farkad (minimum beugró a +16, de ha a többin megfeleltél akkor a kisebbre is azt fogja hazudni, hogy jó közben meg előbb-utóbb megcsal a "nagykárú Gusztival". Legyen tökéletes a jellemed ha kettesben vagytok, de társaságban te legyél a hipervicces ultrakúl ember.

2013. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!