Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mi a véleményetek...

Lányok, mi a véleményetek erről a leszólításról?

Figyelt kérdés

-Szia, bocsi, nem tudsz véletlenül errefelé egy jó fagyizót?

-(válaszol)

-És mikor hívhatlak meg ott valamire?


18/f



2013. jún. 24. 00:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

7.

Sok barátod lehetett :D

2013. jún. 24. 00:54
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
nekem is nagyon tetszik. csak mondjuk miután válaszol inkább ezt kérdezd meg: és nincs kedved fagyizni egyet? vagy valami ilyesmi. vagy mondjuk mond azt, hogy nem igazán vagy erre jártas és nem kísérne el téged? és majd ott meghívnád. de egyéként az is jó amit te kitaláltál, nagyon jó ötlet, de tényleg. ezt a pasidumát még nem halottam.
2013. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy szerintem kva gagyi, de ti tudjátok..:D
2013. jún. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
73%
Ez attól is függ hogy milyen a csaj. Velem pl. volt már olyan hogy egy tiszaparti buliban megkérdeztem egy ismeretlen csajtól hogy nincs-e zsebkendője mert durván sz*rnom kell. A csaj adott egy zsebkendőt, én pedig egy 20-30 méterrel odébb eső akácfa alatt ürítettem egy isteneset. Aztán kézmosás vagy hasonlók nélkül visszamentem hozzá és meghívtam egy italra - megjegyezve hogy nincs túl sok pénzem ezért valami olcsót kérjen, vagy fizessen bele -. A legmeglepőbb az egészben hogy még aznap este a szájába tettem a pélót.... szóval... érted...
2013. jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14.

Hát, egy buliba valamennyi részeg csajjal ez összejöhet, de úgy a hétköznapi életbe az utcán, hát nem annyira :/

2013. jún. 24. 01:08
 16/22 anonim ***** válasza:
49%

-Szia, bocsi, nem tudsz véletlenül errefelé egy jó fagyizót?

-(válaszol)

- Az jó, csakhogy a golyóimat kéne leszopkodnod......

2013. jún. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

-Szia, bocsi, nem tudsz véletlenül errefelé egy jó fagyizót?

-(válaszol)

-Csak mert szeretném meghívni a nővéredet egyre

2013. jún. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
jó, bár én biztos azt mondanám hogy nemtudok :D
2013. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Haha! Mennyi álszent válaszoló megint...

Meglátnátok ezt a nyomingert mikor a vézna teste remeg a hangjával együtt... még csak szóra sem méltatnátok:D


Öcsém, aki ilyen szar dumákon gondolkodik, az egy női pillantástól is képes összeszarni magát! Minden magabiztos pasi az adott szituban feltalálja magát és nem előre gyárt ilyen "felszedős"(inkább beégős) dumákat!

2013. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nem előre gyártottam, csak kíváncsi voltam a véleményekre.

Remegő hang vézna test, hát mindenki magából indul ki.

2013. jún. 24. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!