Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismeri valaki ezt a fiút?

Ismeri valaki ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A Balatonon megismerkedtem egy nagyon helyes fiúval, elkezdtünk szemezni, meg dumálni, és hát így pár nap alatt eléggé beleszerettem. "Eléggé"... nagyon. Szóval amíg ismerkedtünk megkérdeztem a nevét, de csak ennyit, nem akartam sietni. Aztán az utolsó napon amikor indultunk haza, már nem tudtunk összefutni, és még csak a vezetéknevét, telószámát se tudom. Nagyon szeretnék még ezzel a sráccal beszélni, esetleg találkozni. Az lenne a kérésem, hogy valaki segítsen nekem őt megtalálni, nagyon fontos lenne.


Személyleírás: Gyulán lakik (Békés megye), Gergő a neve, van egy piros Supra sapkája amit nagyon szeret hordani, fekete haja van, 16 éves, és cigizik.


Ennyit tudok róla, de egyszerűen nem bírom nélküle. Már egy hete keresem őt az egész interneten, nem találom. Voltam már szerelmes, de ennyire soha. Biztos úgy vagytok vele, hogy egyszerű tini szerelem, majd elfelejtem. Nem. Kérem, ha valaki Gyulán lakik, vagy van ott rokona, ismerőse, barátja, nagyon-nagyon kérem szépen hogy járjon utána, elég lenne a Facebook neve, onnan már menne.


( Tudom hogy ez nem kérdés, hanem inkább kérés, de nagyon fontos lenne. )



2013. jún. 23. 20:07
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
próbáld meg ! linkeld be a facebook adatlapod és megosztom a képet !
2013. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Neem, nem szeretném körbejárni a világhálót.. Keresek még egy kicsit, és ha tényleg nem lesz meg, megcsinálom..
2013. jún. 25. 19:37
 33/42 anonim ***** válasza:

" elég lenne a Facebook neve,"


az anyakönyvi neve nem jó csak a fb? mert én a fb nevét nem tudom, csak a születésijét...kár :(

2013. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Nem baj mert megtaláltam őőőt!!!<33 Ráírtam kb. 10 Gyulaira, hogy segítsenek, mindegyik mondta hogy nem ismeri. Mikor egy fiú visszaírt, és belinkelte a Facebook adatlapját.:DDD
2013. jún. 26. 21:06
 35/42 anonim ***** válasza:
a közkíváncsiság kedvéért belinkelnéd ? most már engem is érdekel az a traktor :D
2013. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Linkelnéd ide is? Már érdekel :D
2013. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

csak a traktorra vagytok kívácsiak?:D itt van:D


[link]

2013. jún. 27. 11:33
 38/42 anonim ***** válasza:

ja ez jó. vicces srác lehet :D

azthittem ő is benne ül a traktorkába :D

na és dumálgattok, emlékszik rád?? (ugye nem csak be volt b*szva?)


Minden jót ! :)

2013. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
állítólag ő is nagyon keresett..:) nagyon jófej amúgy:)
2013. jún. 27. 11:48
 40/42 anonim válasza:
örülök hogy megtaláltad :)!
2013. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!