Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeri valaki ezt a fiút?

Figyelt kérdés
A zalakarosi karos spa hotelben láttam a fürdőrészlegen. Barna hajú, 175-180 cm közötti, 18-20 körül lehet (+- 2-3 év), és annyira helyes arca volt.. Úszómesterként dolgozhat, mert ott sétálgatott a medencék körül. Volt vele egy szőke srác is, máskor meg egy idősebb férfi. Nem tudja valaki, hogy ki ő, hogy hívják?
2012. aug. 6. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem írd ki facebookra és kérd hogy OSSZÁTOK!
2012. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg facebookon, hogy van-e olyan csoport, hogy I <3 Zalakaros.. Vagy nézd meg, hogy a hotel fent van-e.. Írj ki az üzifalára, vagy nézd meg kik lájkolták. :D
2012. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket:)
2012. aug. 6. 18:32
 4/12 anonim ***** válasza:
menj le megint fürdeni!!:DD
2012. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem ott lakik, hanem nyaralni volt ott. nemhiszem hogy nem jutna ez eszébe a kérdezőnek XD


Kihagyta a lehetőséget hogy hozzászóljol, nincs panasz :D

2012. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
sajnos nem találtam meg a facebookon:( utolsó nap direkt lementem este úszni, hátha láthatom utoljára, de akkor pechemre pont nem volt ott, a szőke srác volt ott egy idősebb férfival.. mint írtam, ez a szőke srác biztos tudja a nevét, és őt meg is találtam facebookon. az gáz lenne, ha ezért bejelölném és megkérdezném a barna hajú fiú nevét?
2012. aug. 6. 22:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lenne gáz! Hajrá Hajrá!!
2012. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Szerinted ha bejelölöm, akkor mit írjak neki? Egyből térjek a "lényegre", kérdezzem meg a másik fiú nevét?
2012. aug. 7. 00:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát persze! A legrövidebb és legjobb út az egyenes! Nem kell köntörfalazni, felesleges.

Mivel úgy is az lesz ismeretségetek utolsó momentuma felesleges előtte elhúzni a mézes madzagot.

2012. aug. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok:D Csak az arcom nem helyes (szerintem) és sosem voltam Zalakaroson. :D
2012. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!