Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudom lerágott csont, de hogy...

Tudom lerágott csont, de hogy hívjam el? Lányok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon régóta tetszik, de nem ez a tini dolog (elég annyi, hogy 20+ vagyok és ő is). Szóval egyszerűen úgy érzem, hogy a számomra tökéletes partner főleg belsőleg, a minimum az, hogy meg kell ismernem. Egy a probléma, nem egy helyen lakunk, és esélyem sincs személyesen beszélni vele, amikor meg volt, nem lehetett mert az egyik bnőjével jártam.Sajnos nem marad lassan más lehetőségem, csak a közösségi oldal.Lányok titeket mennyire zavar, ha valaki ott keres meg? Őszintén.Én srácként rohadtul nem szeretem,akkor egy csaj? Élőbe tudnánk miről beszélni, de hogy a pi...ba ha egyszerűen esélytelen találkozni vele? Már annak is örülnék ha barátok lennénk. Lányok véleménye érdekelne elsősorban, esetleg akit így kerestek meg.Tőlem aztán jöhet negatív komment is, főleg ha építő jellegű :)

2013. jún. 23. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem tök mindegy hogy hol keresed meg, viszont ha most esélytelen hogy találkozzatok, akkor később hogy fogtok? Írjál neki ha akarsz, szabadon megteheted. Az, hogy ő hogy fogja ezt értékelni, attól függ, hogy tetszel-e neki vagy sem. Ennyi a titka. :)
2013. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Találkozni tudnánk, mármint össze tudnám hozni (ő BP én meg kb 3/4 órányira vok tömegközlekedéssel, meg itt lakott a szomszéd településen gondolom hazajár valamikor).Én arra gondoltam, hogy pl buszmegbe összefutnánk, vagy egy köszönésre, vagy szórakozóhelyen ahova jár. Így nincs esélye.Persze tudom, az hogy nekem bejön, őt semmire se kötelezi, de éppen ezért gázos a helyzet, mert élőbe jobb lenne felvázolni, hogy nekem már az is örömet okozna ha barátok lehetnénk.
2013. jún. 23. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
írjál rá valami ürüggyel és akkor elkezdődik a beszélgetés és utána úgyis alakul ha vevő rá
2013. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kérdezd meg hogy van beszélgettek egy kicsit és a végén hívd el egy italra , vagy a moziba amikor ráér megadod a számod:))ha nem szeretne akkor mielőtt megkérdeznéd már akkor érzed hogy elutasítóan viselkedik
2013. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!