Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini csajok nem is akarnak...

A tini csajok nem is akarnak pasit maguknak ezek szerint? Ők egyedül szeretnek lenni, hát egyik sem vágyik egy fiúra, akivel szerethetik egymást?

Figyelt kérdés
Olyan mintha egyik sem akarna pasit, én meg keresem azt a jófej csajt, akivel lehetne valami, de ha ők ilyen közömbösek, nem sok értelme van erőltetni a dolgot. Úgy látom sehol sincs olyan lány már, aki akarna pasit, aki akart annak meg úgyis van már.
2013. jún. 21. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
+1 én sem akarok!! 16L
2013. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég furcsa következtetéseket vonsz le abból, hogy még nem találtatok egymásra a lehetséges pároddal.
2013. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jobban néznél ki, akarnának pasit.
2013. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mint ahogy nem minden pasi, úgy nem minden csaj sem szeretne magának párt. Van akinek így jó, vagy előtte csalódott és most ki kell hevernie.

19/L

2013. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 vagyok, és nem mindenki ilyen, ha gondolod beszélgessünk! :)
2013. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!