Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom mit tegyek! Van egy...

Nem tudom mit tegyek! Van egy fiú a sulinkban aki nagyon tetszik! Beszélgetni szeretnék vele, de nem merem megszólítani! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már régebbről ismerem,és együtt járunk szakkörre.Már beszélgettem vele,de amikor megpróbálok beszélni vele folyton elvörösödöm és vérzik az orrom(nem mindig).Nagyon szeretnék vele beszélni de nem tudom hogy hogyan.Mit tegyek? (többekközött az is probléma hogy ő 15 én meg 13)

2013. jún. 21. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolj rá úgy mint egy haverra, vedd lazára a figurát :)
2013. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várd a sült galambot.
2013. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha valóban olyan félénk vagy, akkor kezdhetnéd inkább azzal, hogy like-olod valamelyik bejegyzését :)
2013. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
XD ezt neked írta valaki más te meg csak kimásoltad!tudom hogy ki vagy :) és köszi a válaszokat mindeninek kivéve a másodikat :D
2013. jún. 21. 21:27
 5/6 anonim válasza:
Ez rád ugyanúgy vonatkozik,mint rám.És bocs,csak segíteni akartam.
2013. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D köszi a segítséget :)
2013. jún. 21. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!