Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hölgyek! Ez valóban...

Lányok, hölgyek! Ez valóban ilyen könnyen megy nálatok?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=1mRM1VwUiYA&feature=youtube_..


Akik nem tudnak angolul. A srác mindenkihez odament. Csak annyit mondott nagyrészt: beleírnád a számodat a telefonomba? S mindegyik nő max a 4 szóra megadta. S nem hamis számot. Egyszer le is lett tesztelve.



2013. jún. 21. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha tetszik nekik a srác akkor biztos megadják.
2013. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem adnám meg. Még azoknak se nagyon adom, akiket ismerek, nemhogy egy idegennek! Elküldeném melegebb éghajlatra.
2013. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elég drága a telefon, akkor simán működik.
2013. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a tetszene a srác és udvarias lenne én megadnám. Miért ne?
2013. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nemtudom ez hogy müködik a lánoknál, de a legegyszerübb módja hogykideritsd, hogy fogod magad és teis odamész a csajokhoz és elkéred a számukat.
2013. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki!

Amúgy nehezen tudom elképzelni, itt Magyarországon (azért írom így, mert nem tudom, máshol hogy van) az emberek bizalmatlanok. Egyébként szerintem jogos is. Én biztos nem adnám meg egy vadidegennek a telefonszámom első szóra.

2013. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A videó alatt ott van kommentben, hogy a videó azért készült, hogy mutassa mennyire nyitottak a nők a fiúkra különben. Érthető a bizalmatlanságotok. Viszont soha sem tudhatjátok mikor és hogyan érkezik a nagy Ő. :)
2013. jún. 22. 08:01
 8/8 Nirata ***** válasza:
Két ilyen helyes pasinak persze, csak az a bibi, hogy túl flegmák, szóval így nem tuti
2013. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!