Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mert nem tudok ismerkedni,...

Mert nem tudok ismerkedni, beszelgetni, hujeskedni a lannyokkal?

Figyelt kérdés
Az van hogy mindig ki jarok par fiu haverommal tok jol elvagyunk meg minden es mikor jonnek veluk lanyok is akiket ismerek es regen elvolltam veluk nem tudok egy szot sem szolni ok ott el vannak hujeskednek en meg teljesen lefagyok es csak ulok mint valami csicska raadasul az egyik be meg szerelmes vagyok es olyan szomoru vagyok miatta es mar 2eve ez van es nem tudok mit tenni . A helyes irasi hibakert elnezest telefonrol irtam
2013. jún. 21. 00:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mert mindenki a kib*szott helyea irassal jon
2013. jún. 21. 00:42
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetsző lányok társaságában én is kuka vagyok. Amúgy sem vagyok észkombájn, de olyankor mintha megkukulnék egészen. Semmi értelmes téma nem jut eszembe, gyenge viccelésre sem futja. Ez valami alkati dolog lehet, vagy intelligencia függvénye, nem tudom.
2013. jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!