Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mert nem tudok ismerkedni,...

Mert nem tudok ismerkedni, beszelgetni, hujeskedni a lannyokkal?

Figyelt kérdés
Az van hogy mindig ki jarok par fiu haverommal tok jol elvagyunk meg minden es mikor jonnek veluk lanyok is akiket ismerek es regen elvolltam veluk nem tudok egy szot sem szolni ok ott el vannak hujeskednek en meg teljesen lefagyok es csak ulok mint valami csicska raadasul az egyik be meg szerelmes vagyok es olyan szomoru vagyok miatta es mar 2eve ez van es nem tudok mit tenni . A helyes irasi hibakert elnezest telefonrol irtam
2013. jún. 21. 00:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
58%
mert huje vagy
2013. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert hüjéskedsz, ahelyett h hülyéskednél.
2013. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem tudok hujeskedni...
2013. jún. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Először írnk kéne megtanulni.
2013. jún. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Telefonrol irok
2013. jún. 21. 00:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"telefonról írsz na és aztán :D?

ha papírra írsz akkor az a kifogás :)?"


kedvenc gyk-s beszólásom :)

talán csefy írta 1 szer :D

2013. jún. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ebben az időben nem baj, ha lefagysz

komolyan miért nem tudsz dumálni? mi a gond, nem kell hülyéskedni, beszélgetni is lehetne csak vele, lazán kellene venni, mert ez gátol, hogy szerelmes vagy N

2013. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De kit erdekel hogy most nem pontosan irtam itt a tartalom a lenyeg es ha nem tudtok ertelmes valaszt irni akor inkabb ne is irjatok semmit
2013. jún. 21. 00:19
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs kozos tema meg nem is nagyon bir akibe szerelmes vagyok , amugy a tobbie haverom mind1ik tok jol el van a lanyokkal csak en vagyok ilyen unalmas :S
2013. jún. 21. 00:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki annyira értelmes, hogy a hülye szót nem tudja leírni, az ne csodálkozzon, hogy nem tud beszélgetni a lányokkal. Minél többféle ismeretet szerzel meg, annál több beszédtémád lesz.
2013. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!