Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha nagyon érdekel...

Mit tegyek, ha nagyon érdekel egy pasi, de úgy tudja, foglalt vagyok?

Figyelt kérdés
Az illetőről korábban azt mondták,tetszem neki,de akkor épp boldog kapcsolatban éltem,így mikor az ő egyik ismerőse bepróbálkozott nálam,megmondtam,mi a szitu. Azóta annak vége és szívesen megismerném már azt a férfit,de mivel úgy tudja,foglalt vagyok,biztos nem kezdeményezne,én meg nem szoktam.. Sajna ritkán látom,így valami ütős tipp kéne.:-)

2013. jún. 19. 02:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha te nem csinálsz semmit, ez ennyibe fog maradni..
2013. jún. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Duh..! That's the point. -.-
2013. jún. 19. 02:05
 3/11 anonim válasza:
Ha szívesen megismernéd , akkor hajrá .Amikor találkoztok menny oda hozzá beszélgetni, te nyiss felé , és akkor ő is biztos levágja mi a helyzet. Sok sikert!:)
2013. jún. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mondjuk mondhatnád neki h szabad a pálya.
2013. jún. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
meséld el mennyire szomorú vagy hogy nincs senkid és az a szemétláda elhagyott, aztán ha jófej akkor fel akar vidítani és elvisz egy álomrandira :)
2013. jún. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd át facebookon a kapcsolati státuszod, azt mindenki látja: XY már nincs kapcsolatban hanem egyedülálló...
2013. jún. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ismerősöm sajnos,mert ahhoz ritkán látjuk egymást,de amúgy jó az ötlet persze. (Bár nem igazán szeretem azt kiírni,mert gyakran idegeskedés a vége -azok mindig megtalálnak,akik 10000km-re vannak és nem bejövősek.:-D)
2013. jún. 19. 13:31
 8/11 A kérdező kommentje:
Na de akkor majd próbálok beszélgetni. Kicsit túlpörögtem talán a témát,aztán lehet,hogy nem is szingli (már),akkor meg nekem tabu.:-)
2013. jún. 19. 13:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Ó szívem nyugodtan mondhattad volna hogy már nincs senkid, holnap rádérek!
2013. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:-D Ez meg mi? Nem hangzik lehetséges válasznak,de sebaj...
2013. jún. 19. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!