Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Foglalt a pasi, de mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt a pasi, de mégsem ennyire egyszerű a helyzet? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden összefoglalni: megismerkedtem egy pasival pár éve, aki nagyon tetszett, de mivel komoly kapcsolatban voltam, elküldtem. Azóta ennek a kapcsolatomnak már rég vége és kiderült, hogy teljesen értelmetlen volt ráadásul, exem folyamatosan hazudott nekem. A pasival pár hete egy véletlen okán újra felvettük a kapcsolatot és beszélgetni kezdtünk, végül sikerült találkozni. Elmondtam neki, hogy őszintén bánom, hogy rosszkor találkoztunk annak idején és mekkora barom voltam, hogy nem dobtam ki miatta az akkori páromat. Ezek után a pasi is mondta, hogy sajnálja nagyon ő is, különösen most, mivel most ő van abban a helyzetben, amiben én voltam akkor, vagyis neki meg most van barátnője. De itt jön a bonyodalom: a barátnő megcsalta őt és elmondta, hogy így nagyon más színezetet kap a kettőnk dolga, mert amióta ez történt, valami megváltozott benne. A csajt nem akarta visszafogadni a félrelépése után, de aztán valahogy mégis együtt vannak, de már szar az egész, nem tudja már, hogy szereti-e még, vagy ez már csak valamiféle megszokás. Én meg komolyan bejövök neki és találkozni szeretne velem még. Ebben a helyzetben vagyok most, amitől kezdek megkattanni.2 éve mentünk szét az exemmel, erre várok 2 éve, hogy valaki így megérintse a szívemet mint ez a pasi. Erre egy ilyen lapot oszt az élet. Tele vagyok kételyekkel, alig alszom, folyton csak rá tudok gondolni. Most nem beszélünk pár napig, mert a csajjal van valahol, így egyeztünk meg. Tudom, hogy leírva úgy tűnhet, hogy ez is csak egy szemét fickó a sok közül a hülyítő szöveggel, de nem. Volt dolgom olyannal is, ez a pasi komolyan dilemmázik. Mit csináljak, segítsetek...
2013. márc. 18. 23:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lépjen le a másiktól, és legyetek boldogok, ha ő is így érez irántad.
2013. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Lehet azert közeledett hozzad múltban is mert tudta h foglalt vagy es nem kell felesegul vennie. Lehet sose akart töled komoly kapcsolatot.

Na, ez meglepett , mi?

2013. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kedves második, sugárzik belőled a jóindulat... Képzeld, nem, nem lepett meg, mert a pasinak fingja se volt rólam éveken át, hogy mi van velem, megvan-e még a párom, mert mint írtam, egy véletlen okén kerültünk újra kapcsolatba. De köszi a roppant hasznos és építő választ, ez nem jött be...
2013. márc. 18. 23:29
 4/19 anonim ***** válasza:
27%

Legelöször amikor megismerkedtel vele , akkor foglalt voltal, nem ? Te irtad...

Es ha ö ezt tudta, akkor úgy van, ahogy irtam, kifújhatsz, nem akart komolyan sose.

2013. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Két eset lehetséges:

1. A pasi komolyan gondolja amit mond. Oké.Akkor már csak ahhoz tartsd magadat, hogy amíg nem zárja le tőled függetlenül a kapcsolatát a barátnőjével, köztetek ne történjen semmi.

Ellenkező esetben nagy valószínűséggel a következő,vagyis a 2. opció következik.

A pasi hiúságát és lelkét tényleg feldúlta a megcsalás. De vannak olyanok, akiknek bejön a "kutyaharapást szőrével" gyógymód. Ebben az esetben az, hogy ha ő is félrelép, akkor 1:1, nincs mit egymás szemére vetniük, az élet mehet tovább. Sajnos az, hogy egy "véletlen folytán" létrejött találkozóból eddig jutottatok, ezt a lehetőséget erősíti. A pasi ugyanis nem keresett, nem téged akart megtalálni, véletlenül akadtatok össze. Ehhez képest bejössz neki, aztán elmegy a csajával valamerre, és most nem beszéltek pár napig...Ennek elég erőteljesen olyan a hangulata, hogy egy bosszú-félredugásra épp a legjobbkor botlott beléd, és ha nem vagy eszeden, akkor ez is fog történni.

2013. márc. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hú, mert te aztán ezt baromira tudhatod. Akkor elárulom, hogy amikor megismerkedtünk, nagyon fájlalta, hogy nem lehet köztünk semmi és legutóbb is elmondta, hogy nagyon bántotta ez akkor, mert komolyak voltak a szándékai.Szóval most már nagyon pozitív lenne, ha befejeznéd a trollkodást és kezdenél valami hasznosat magaddal. Egyébként arra visszatérve, hogy meglepett- e ami írtál, engem az lepett meg, hogy lehet ennyi rosszindulat benned, mi történhetett veled.... sajnállak.
2013. márc. 18. 23:39
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

Nem vagyok rosszindulatú, csak realis akarok lenni.

Te vagy pattanékony, mert nem azt olvashatod, amire vagysz.

Az is lehet, hogy megkarcolta a hiúsagat h visszautasitottad pár éve es most bosszúból hitegetni akar...erre sem gondolsz?

2013. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, én nem trollkodni akartam, csak mi egészen más érzelmi alapállásból olvassuk ezt a sztorit. Ha valóban komolyak a szándékai, akkor bizonyára nem okoz majd neki gondot szakítani a mostani barátnőjével, és tiszta lapot kezdeni veled. Kívánom, hogy valóban így történjen, és boldogok legyetek egymással.

Azért arra figyelj, hogy ha elkezdődik a:

-csajomnak vizsgaidőszaka van, most nincs szívem egy szakítással terhelni...

-már nincs köztünk semmi, mindent tud, de nincs hova költöznie, az utcára csak nem tehetem...

-zűrök vannak a munkahelyén, teljesen maga alatt van,ha kicsit javul a helyzet, azonnal szakítok vele...

-haláleset, válás, betegség volt/van/lesz a családjában, teljesen kikészült, nincs szívem most bántani...

típusú kifogások keresése, és szakításnak hírehamva sincs, nem lehet-e, hogy a szkeptikusnak van igaza?

2013. márc. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem 30%-os, te nem egyszerűen realista vagy, hanem gonosz és mentálisan sérült. Nem léleksimogatást kértem meg nem is konkrét biztatást, ez nyilvánvaló, de te szándékosan bicskanyitogató, rosszindulatú módon válaszoltál és ráadásul baromságot. Az a fajta vagy, aki súlyos lelki gondokkal küzdhet és a saját negatívságával akar másokat is berongálni. Iszonyatos embertípus vagy. Próbálj ezen változtatni, mert egyenesen rémisztő.
2013. márc. 18. 23:59
 10/19 A kérdező kommentje:
8-as, nem fogom ezeket a köröket lefutni, annyi eszem már nekem is van. De ezt meg is mondtam neki, hogy időt természetesen hagyok neki, hiszen nekünk is ki kell tapasztalni, működik- e annyira a dolog köztünk, hogy eldobja ezt a kapcsolatot (több éves kapcs.) értem, de 2-3 hónapot nagyon maximum.
2013. márc. 19. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!