Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Foglalt a pasi, de mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt a pasi, de mégsem ennyire egyszerű a helyzet? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden összefoglalni: megismerkedtem egy pasival pár éve, aki nagyon tetszett, de mivel komoly kapcsolatban voltam, elküldtem. Azóta ennek a kapcsolatomnak már rég vége és kiderült, hogy teljesen értelmetlen volt ráadásul, exem folyamatosan hazudott nekem. A pasival pár hete egy véletlen okán újra felvettük a kapcsolatot és beszélgetni kezdtünk, végül sikerült találkozni. Elmondtam neki, hogy őszintén bánom, hogy rosszkor találkoztunk annak idején és mekkora barom voltam, hogy nem dobtam ki miatta az akkori páromat. Ezek után a pasi is mondta, hogy sajnálja nagyon ő is, különösen most, mivel most ő van abban a helyzetben, amiben én voltam akkor, vagyis neki meg most van barátnője. De itt jön a bonyodalom: a barátnő megcsalta őt és elmondta, hogy így nagyon más színezetet kap a kettőnk dolga, mert amióta ez történt, valami megváltozott benne. A csajt nem akarta visszafogadni a félrelépése után, de aztán valahogy mégis együtt vannak, de már szar az egész, nem tudja már, hogy szereti-e még, vagy ez már csak valamiféle megszokás. Én meg komolyan bejövök neki és találkozni szeretne velem még. Ebben a helyzetben vagyok most, amitől kezdek megkattanni.2 éve mentünk szét az exemmel, erre várok 2 éve, hogy valaki így megérintse a szívemet mint ez a pasi. Erre egy ilyen lapot oszt az élet. Tele vagyok kételyekkel, alig alszom, folyton csak rá tudok gondolni. Most nem beszélünk pár napig, mert a csajjal van valahol, így egyeztünk meg. Tudom, hogy leírva úgy tűnhet, hogy ez is csak egy szemét fickó a sok közül a hülyítő szöveggel, de nem. Volt dolgom olyannal is, ez a pasi komolyan dilemmázik. Mit csináljak, segítsetek...
2013. márc. 18. 23:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát, nekem a 2-3 hónap szeretősdi elég nagyvonalúnak tűnik, ha valaki komolyan akar valamit a másiktól. De ez tényleg egyéni vérmérséklet kérdése.:)
2013. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem leszek addig a szeretője:/
2013. márc. 19. 00:13
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Egy szakítás nem ilyen bonyolult, ha valaki tudja, mit akar.
2013. márc. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én sem akarok hülyét csinálni magamból és nem fogom eltűrni a kifogásokat, de logikus hogy 1 találkozás után még nem fogja dobni a csajt, ez világos. Szóval akor azt tanácsoljátok, hogy amíg a csajjal nem szakít semmi szex ugye???
2013. márc. 19. 00:36
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak egy másikért lehet szakítani. Ha rosszul érzi magát egy kapcsolatban, ráadásul döntött is, ne legyen ilyen akaratgyenge.
2013. márc. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról volt szó, h rossz a mostani kapcsolata a megcsalás óta? Akkor mit kell azon gondolkozni, h eldobja e ezt a sz.art, ha van egy kedves lány, akivel nagyon bánja, h anno nem jöttek össze?


Nekem picit sántít ez az egész. Én is úgy érzem, kedves kérdező, h azt szeretnéd olvasni, amit te magad gondolsz.


Én úgy gondolom, h oka van annak, ha nem akarja egyből dobni a csajt, és nem vagyok benne biztos, h csak azért, mert több éve vannak együtt. Hisz megcsalta, rossz a párkapcsolat, és van egy lány, akivel régen össze akart jönni, és még mindig nagyon bejön neki.. Mi vesztenivalója,?? Érted ugye?

2013. márc. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha a kapcsolata rosz akkor nem kell neki idő gondolkodni,pláne nem probálkozni hogy te megérsz-e annyit hogy eldobja a szar kapcsolatát.Basszus ez baromira megalázó.
2013. márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az, hogy két embernek kipróbálni, hogy működik-e köztük egy kapcsolat, bizonyos kor felett értelemszerűen kiterjed a szexre is. Ugyebár lehettek ti tökéletesek egymás számára, ha az ágyban nem stimmeltek. Csakhogy normális körülmények között, ilyesmit nem úgy szoktak "kipróbálni", hogy utána az egyik fél hazamegy az aktuális párjához. Erre írtam, hogy a 2-3 hónap szeretősdi nekem sok lenne. Igaza van a normális hozzászólóknak. Ha a pasi egy alig működő kapcsolatban él most, akkor lépjen ki belőle. Ne annak a biztonságából "próbálkozzon", hogy ha veled bejön neki, majd akkor dobja a nőjét. Ne MIATTAD dobja, hanem azért, mert NEKI nem jó benne, legalábbis ezt mondta. Ehhez nem kellenek hónapok. Persze, hogy nem kell egy találkozás után rögtön nekiszegezni a kérdést, hogy szakított-e már? De amíg nem szakít, nem is érdemes vele komolyabban tervezni, és belebonyolódni semmibe.
2013. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves utolsó, ha összegzem magamban a dolgokat, akkor én is így látom. Tényleg nem szegezhettem neki a kérdést egy találkozó után így évek elteltével, hogy akkor ugye holnaptól dobod a csajt? Adok ennek az ügynek pár hetet maximum. Igazatok van, ha megfogtam annyira és tényleg haldoklik a kapcsolata, akkor otthagyja a csajt, ilyen egyszerű.
2013. márc. 19. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!