Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti nem unatkoztok?

Ti nem unatkoztok?

Figyelt kérdés

Írjatok nekem valami jó sztorit:)

16/l Bp


2013. jún. 19. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:

írj, és akkor elmesélek valami írtógázat xD

16/f Bp

2013. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Volt egyszer egy kislány Budapest közepén. 16 éves volt. Mint általában a 16 éves tinipuncik magyarországon ő is a faszbukon és az askpontefemen lógott, de mire éjfélt ütött az óra ráunt az egészre és eldöntötte, hogy bejelentkezik a gyakorikérdésekponthúra, aztán ott majdcsak történik valami izgalmasabb dolog. Kiírt hát egy kérdést hátha ír valaki egy jó sztorit. Ám ez nem így lett, kénytelen volt elmenni aludni. KONYEC
2013. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Navorski: x'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neeeem már kaptam jó sztorikat:) Mókás dolog,kipróbálhatnád:)
2013. jún. 19. 00:09
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ment a zöld kéz Navorskinak! :D
2013. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Én csak egy kedves, jóképű pasit szeretnék, aki rendes, kedves, humoros, komoly, laza, házias, megbízható, udvarias, intelligens és nem gondolja azt, hogy nagyok az elvárásaim! :P
2013. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezek már elég magas elvárások:) válassz ezek közül kettőt és talán találsz valakit:)
2013. jún. 19. 00:26
 8/10 Dreed ***** válasza:
Maximalista.
2013. jún. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha írsz priviben akkor! :D
2013. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
összevesztünk a barátnőmmel egy kis hülyeségen és annyira elfajultak a dolgok ,hogy végül lelocsolt egy üveg körtelével aztán azt mondtam: nem érdekel erre ő mondta :nem érdekel??? és erre oda jött hozám és elkezdte a hajamat cibálni erre a a másik barátnőm szétválasztott minket és mondtam :nem fájt erre ő: ó igen nem fájt!!!! és aztán megint lelocsolt és megint meg cibálta a hajam de én is odaütüttem neki megint szétválasztott a barátnőm (a másik) nagyon szétment a hajam és mondta hogy: gyere megcsinálom a hajad!! mentem vele de végül nem csinálta meg a hajam mert az egyik gyerek beárult az igazgatónak és kaptunk erre a barátnőm bocsánatot kért kibékültünk és már nem sokkal később nevettünk ezen!!!!
2013. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!