Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátkozik vagy többet is...

Barátkozik vagy többet is akarhat vajon? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismertem egy lányt. Úgy nézett ki a dolog, hogy bejövök neki. Elhívtam randizni elsőnek igent mondott, majd pár nap múlva lemondta és elmondta, hogy ő nem szokott játszadozni a fiúkkal. Akkor abban is maradt a dolog.

Nem is nagyon beszéltünk pár hétig csak 1-2 szót.

Az utóbbi időben viszont gyakrabban keres és naponta több órát (2-6) beszélünk. Én nem merem neki felhozni a találkozót, mert félek, hogy hülyének nézne, mivel már egyszer visszautasított.

Mi tegyek? Nekem tetszik ő, meg úgy tűnik, hogy szeret is velem társalogni, viszont nem tudom milyen célból teszi.


2013. jún. 16. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hol ismerted meg?
2013. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy, hozd csak fel ettől még! Csak ha megint nemet mond, akkor hagyd egy picit, 2 hét múlva hozd fel megint. Előbb utóbb beadja a derekát. Kell a lány vagy nem? :D
2013. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kell, de nem akarok az agyára menni.

Én meg aztán nem vagyok az az ember, akit nem lehet levakarni.

Egyébként interneten tartjuk a kapcsolatot, de azért merészeltem írni neki, mert egy főiskolára jártunk és akkor az jött le, hogy bejövök neki. Egyébként soha nem futunk össze, hogy le tudjam szólítani.

Akkortájt, amikor elhívtam nem sokkal egy szakítás után volt. De úgy tűnik még a mai napig tartják a kapcsolatot az exével.

2013. jún. 16. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!