Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon alacsony, nagyon...

Nagyon alacsony, nagyon sovány fiú vagyok, akkor hány kilóra kéne felgyúrno magam, hogy a szép lányok tiszteljenek és képesek legyenek vonzódni hozzám szexuálisann?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogyha ilyen maradok külsőre, akkor csak a ronda csajokat fogom megkapni, akikhez nem tudok vonzódni, ezért jó lenne kigyúrni magam, mivel alig vagyok 53kiló és nagyon alacsony is vagyok még a 170-et sem érem el. Kigyúrt állatként vonzódnának hozzám a szép lányok, tapadnának rám, kezdeményeznének nálam, ha bevillantanám facebookoom a szép testemet, kockás hasamt, nagy bicepszemet?
2013. jún. 16. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
73,4 kg-ra kellene felhíznod. Ha csak egy tizeddel is meghaladod, vagy pedig alatta vagy, akkor még a csúnya lányoknak sem fogsz kelleni. Hajrá!
2013. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Értelmes lányok nem fognak tapadni rád úgy sem.

Ha kigyúrod magad, és a tükörben pózolsz majd feszítve, akkor talán néhány ostoba lányt felszedhetsz ideiglenesen. Talán.

Tényleg erre vágsz?

2013. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen magasságnál a 61-74 kg már elég jó.
2013. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ez nem így működik. Első jól leírta. Ha azért kezdesz el gyúrni, hogy a szép lányoknak tetsszél, akkor neki se kezdj. Magadnak tetsszél, ez a fontos. Közhelynek hangzik, pedig hatalmas igazság van benne. Nézz meg valakit, aki szerinted jól néz ki (most tök mindegy, hogy az Stallone, vagy Schwarzenegger, vagy Vin Diesel, vagy tök mindegy ki), és arra törekedj, azt érd el. Rengeteget számít, tetszel e magadnak.
2013. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ha akarsz hízz meg!

De fontos, hogy NE szedj semmi szar!

Tömegnövelő az okés, de nehogy valami bogyót bevegyél!!

Többet árt mint használ, sok ilyet láttam már!

2013. jún. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, egy csomó nőnek tetszenek a vékony fiúk. Nekem is.
2013. jún. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

de ez nem pár hónap kigyúrni magad. Bár jó ötlet, de nem csak az izmok miatt...

[link]

2013. jún. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noydra ***** válasza:

Azért arra ne fogadj, hogy majd rádmásznak :D

Ezt is mindig kiírod feleslegesen.

Ha beszari maradsz ugyanúgy nem lesz csajod.

2013. jún. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mivel sok lány piszkált a külsőmmel, hogy nyomi vagyok meg aranyos, cuki, ezekből rájöttem, hogy így sosem lehet vonzó barátnőm, muszáj lesz kigyúrnom magam, nincs más választásom.
2013. jún. 16. 00:50
 10/10 anonim válasza:
Lehet, hogy csak egy jobb frizura meg egy normális ruha kellene.
2013. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!