Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen a tapasztalatotok a...

Milyen a tapasztalatotok a randivonal.hu-val?

Figyelt kérdés
Megéri regisztrálni rá? Esetleg aki már be van regizve, az megosztaná a tapasztalatait? Vannak korlátozva az üzenetek mondjuk vagy fizetős? Előre is köszi a segítséget! :) 22/L

2013. jún. 15. 13:15
 1/10 anonim válasza:
én már voltam fent, és nem vagyon elájulva de a többi társkeresőtől sem mert képmutatás ami ott folyik. komoly partnert akartam mindig találni de csak önfényező egoista csajoakt láttam vagy kiégett 30-as anyukákat.
2013. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem nagyon erdemes sztem ilyen oldalakat hasznalni :D sajna sok a selejtes... inkabb a valo eletben
2013. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is komoly kapcsolatot keresek, de nekem meg csak perverz pasik írnak -.-" úgyhogy én se szeretem annyira, viszont megismertem pár nagyon jó barátot egy hasonló oldalon, úgyhogy ilyen szempontból jó :) korod? nemed?
2013. jún. 15. 13:21
 4/10 anonim válasza:
mármint az én korom és nemem? ha rám írsz elárulom, de itt nem kint. :)
2013. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A való életben rengeteg srác mosolyog rám, meg szemez velem, de sajna egyik se jut el odáig, hogy megszólítson...:/ Én nem pedig biztos, h nem fogok odamenni hozzájuk...:/ fogalmam sincs, h miért nem mernek közelíteni hozzám :(
2013. jún. 15. 13:24
 6/10 A kérdező kommentje:
-nem :D
2013. jún. 15. 13:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Lányként majdnem mindegy, 22 évesen úgyis rád repül a siserehad és nem győzöd elutasítani a "dugunk?", "akarod látni a farkam?" leveleket.

Én inkább a kisebbeket ajánlom (pl. parom.hu, én pl. ott vagyok fönt), retardáltak itt is vannak, de mivel nem annyira van szem előtt, ezért kevesebb a hülyegyerek.

2013. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a 7-es kommenten nagyon jót nevettem. "retardáltak"
2013. aug. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is gondolkozom azon, hogy újra befizessek randivonalra. Vagy 3 éve voltam pár hónapig előfizető, de nem jött össze semmi. Volt kollégám viszont ott találta meg a párját. Össze is házasodtak, van egy szép kislányuk. Ahogy lennie kell. :)

Egyébként nőként szerintem mindenképpen megéri regisztrálni oda. Akkor már kereshető vagy, és hátha "rád talál" az igazi.

Nőknek gyakorlatilag ingyenes a buli. Fizetni azért lehet, hogy nagyban láthasd a böngészett adatlapokon a képeket, és hogy levelet tudj küldeni.

Miért ingyenes?

Képek: A csajok szerintem nem szeretnek nézelődni, vagy nincs rá szükségük. Onnan gondolom, hogy hozzám szökőévben egyszer néz be valaki. Magyarán ülnek a lányok a fenekükön, és csak azokkal foglalkoznak, akik őket keresték meg. Ha szimpatikus egy levélíró, akkor meg úgyis lehet tőle kérni levélben nagy képet.

Levelezés: A lányok 100%-a a pasiktól várja a "kezdő lépést". Tehát ők nem írnak levelet, hogy heló itt vagyok, nem akarsz -e ismerkedni. Hacsak nem BredPitt van a képeken. De mi a tökért ismerkedne BredPitt pont a randivonalon? :D A tapasztalt, valamiféle "marketinggel" rendelkező komolyabb társkereső pasik meg minimum platina előfizetést kérnek, hogy ne csak ő írhasson levelet, hanem esetleg (tudja, hogy úgyse fognak) a csajok is ingyé levelezzenek vele. Nehogy má' ez álljon a nagy Lamúr útjába. :)

30/f

2013. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem észre se vesznek az utcán pedig nem vagyok egy kicsi pasi :) Amugy jó hely a randivonal , igaz Én másoldaon szoktam inkább fen lenni ahol simán lehet 1-2 üzenetet írni, persze megválogatom kinek írok és emiatt nagyon ritka ha egy kb hozzám illő normális Nőt találok.
2014. febr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!