Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról aki nem köntörfalazik és mindent kerek perec leír a randivonal.hu-n, hogy milyen pasi kell neki?

Figyelt kérdés

Sőt még azt is, hogy aki ezeknek nem felel meg az legyen szíves kerülje el, ne írjon neki. nem fog válaszolni. Kritériumok:


Kor: 18-38 között

Magasság: 182-190 között

Testalkat: sportos

Hajszín: szőke, szőkésbarna

Szemszín: zöld, kék

Végzettség: legalább felsőfokú

Foglalkozás: középvezető, felsővezető

Kereset (nettó)-EZEN van a fő hangsúly- 200000 felett

Családi állapot: nőtlen

Dohányzás: néha

Alkohol: többször

Sport: Minden nap

Sportok: testépítés, labdarúgás


Ezek reális elvárások egy 21 éves lánytól? Semmi extra a lány, átlagosan szép és vidéki. Ha valaki nem hiszi, hogy szóról szóra ezt írta, az regizzen be és priviben elküldöm a nevét.


2013. ápr. 22. 19:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, hogy a lányok 18 felett már mind komolyak? Vagy ezt jelenti a hótt komolyság? Egyik barátom írt neki, csúnyán leépítette a lány.
2013. ápr. 22. 19:27
 2/20 anonim ***** válasza:
hátha bejön..
2013. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Nagyra tartja magát, szerintem tipikus ribanc kategória.
2013. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

huhu nem semmi igényei vannak a csajnak.

Nem tudod lefotózni az oldalt printrsínnel majd felrakni kepfeltöltésre?

2013. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az internetes társkeresők olyan külön kis világok...


Aki valamennyire intelligens és normálisan is néz ki, az kevés eséllyel fog ilyen helyeken társat keresni.

2013. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg ezt próbáltátok már neki elküldeni? :)

Rögtön ez jutott az eszembe.

Mindenki van ideálja, ez igaz, de általában középsulis, vagy ha nem, akkor 18 évesen korára biztosan kinövi egy NORMÁLIS ember.

Ha most azt mondanám, hogy az ideálom szőke hajú, zöld szemű, 188cm magas, izmos, sosem dohányzik és orvosi egyetemre jár(amúgy ez nem így van, csak mondtam valamit!), és valaki hozna ide nekem egy ilyen palit, korántsem biztos, hogy érzelmileg elindítana bennem valamit(persze ezt úgy kell venni, mintha tényleg ilyen lenne az ideálom XD)

Hülye, aki nem érti, de az ő boldogságát napolja el, esetleg öli meg egy életre. :(


17/L

2013. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
(#6) csefy!! téged keresnek!
2013. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyat akar, aki majd eltartja a léhűtő seggét
2013. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Humor:vicces

Pontosság:mindig kése

Pénz:könnyen jön, könnyen megy

Öltözködés:divat

Zene: az az életem

Nyaralás: tengerpart vagy hátizsákos kirándulás. Na ki találja ki melyiket választotta? :D

2013. ápr. 22. 19:39
 10/20 A kérdező kommentje:
Konyha: sütés, főzés vagy étterem? Melyik lett a befutó? ;)
2013. ápr. 22. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!