Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról aki nem köntörfalazik és mindent kerek perec leír a randivonal.hu-n, hogy milyen pasi kell neki?

Figyelt kérdés

Sőt még azt is, hogy aki ezeknek nem felel meg az legyen szíves kerülje el, ne írjon neki. nem fog válaszolni. Kritériumok:


Kor: 18-38 között

Magasság: 182-190 között

Testalkat: sportos

Hajszín: szőke, szőkésbarna

Szemszín: zöld, kék

Végzettség: legalább felsőfokú

Foglalkozás: középvezető, felsővezető

Kereset (nettó)-EZEN van a fő hangsúly- 200000 felett

Családi állapot: nőtlen

Dohányzás: néha

Alkohol: többször

Sport: Minden nap

Sportok: testépítés, labdarúgás


Ezek reális elvárások egy 21 éves lánytól? Semmi extra a lány, átlagosan szép és vidéki. Ha valaki nem hiszi, hogy szóról szóra ezt írta, az regizzen be és priviben elküldöm a nevét.


2013. ápr. 22. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hátizsákos kirándulás!
2013. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Még egyszer mondom ez holt komoly. Mert volt már itt ilyen 250 ezer ftos nettó fizetéses dolog és egytől egyig mind a 20 on valahány lány belekönyökölt a számba, hogy ők még soha sehol nem láttak olyat társkeresőn, hogy egy lány is leírt volna ilyeneket. Teszem hozzá, én sem láttam ilyen, egész idáig. Mondjuk itt csak 200 nettót írt a lány, tehát még nem is volt nagyravágyó, ha úgy vesszük.
2013. ápr. 22. 19:43
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

És amikor azt hinné az ember, hogy mindent látott, jön egy ilyen :D

Felőlem várjon csak az igazira, de várhat 80 éves koráig is; senkinek sem kell olyan ember, aki ilyen válogatós.

2013. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem nyertél, nem a hátizsák lett a nyerő. De még csak nem is 50-50% volt, de még csak 75-25% sem, hanem 100% tengerpart.
2013. ápr. 22. 19:44
 15/20 A kérdező kommentje:
Csak hallkan jegyzem meg, nincs bajom a csajokkal, volt már velük dolgom. De valahogy az elmúlt pár évben akikkel találkoztam, ismertem, többé kevésbé a legtöbb eléggé válogatós volt, pedig legtöbbjük nem volt egy agytörzsprof. szintű képességű leány, elhihetitek.
2013. ápr. 22. 19:46
 16/20 anonim ***** válasza:
Nah csinálj már pár képet
2013. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De biztos csak én vagyok legtöbbször rossz helyen és rossz időben, hogy 60-40% ban ilyeneket látok. A bugyijuk a legtöbbnek kilóg a nadrág felett, mikor előttem mennek az úton.
2013. ápr. 22. 19:48
 18/20 A kérdező kommentje:
Kapott levelek száma 138, olvasatlan levelek száma 129.
2013. ápr. 22. 19:52
 19/20 anonim ***** válasza:
A normális lányok keveset járnak el otthonról és nem regisztrálnak társkeresőkre. Azért látsz gyakrabban ribizliket.
2013. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez durvaaa :O Nekem sokkal kevesebb elvárásom van de eddig mindenki megbukott rajta....egyébként pont most gondolkozok rajta h én is beregizek randivonalra....de ha nincsenek normális pasik ott se akkor feladom xD -.-"
2013. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!