Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok itt a nyár hogyan...

Csajok itt a nyár hogyan ismerkedtek mennyire pezsdültök fel ilyenkor?

Figyelt kérdés
Életkor jöhetne...
2013. jún. 15. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Semennyire. Ugyanúgy állok a dolgokhoz, mint máskor. :)


21 vagyok.

2013. jún. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés nálam nem kötődik évszakhoz :D Ugyanolyan kommunikatív vagyok a számomra szimpatikus férfiakkal a hidegben is, akárcsak a nyári jó időben.

24N

2013. jún. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első, van párod? :)
2013. jún. 15. 00:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. jún. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rám írnál privátban? :)
2013. jún. 15. 00:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Én kimondottan "felpezsdülök".:D Főleg hogy 2 hónapja ért véget egy hosszú kapcsolatom. A mostani nyarat szeretném bulival,pasizással tölteni,főleg mert valószínűleg ez az utolsó nyaram,amin még nem dolgozom.:) Szóval én most mennék Balcsira,strandra,bulzini,haverokkal bandázni,barátnőkkel csajnapot, pizsmapartit tartani, hatalmas medencés partit rendezni,sátrazni,kicsit iszogatni,és pasizniii :)

DE ez nem azt jelenti,h meg fogom dugatni magam fűvel-fával. Én nem ilyen vagyok,egyszerűen csak flörtre vágyom,meg mondjuk csókig elmegyek ha bejön a srác. Komolyat nem akarok most.

20/L

2013. jún. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
20 éves lány, rám írnál kérlek? :) Már ha szeretnél megismerni egy jó fej pasit :)
2013. jún. 15. 01:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2013. jún. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
22 :)
2013. jún. 15. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!