Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor megismerek egy olyan...

Amikor megismerek egy olyan lányt, aki tetszik, mindig már az elején elragad a képzeletem és túlságosan sok gondolatot szánok rá, miközben még alig ismerjük egymást. Hogyan kerüljem ezt el?

Figyelt kérdés
Túl romantikus vagyok. Ha egy lány jelét adja, hogy kedvel, akkor túlságosan megszállottja leszek a gondolatnak hogy milyen jó lesz, ha sikerül, és túl sokat gondolok rá, miközben a valóságban még nem is történt semmi. Mivel ennyit gondolok az illetőre, ezért a fejemben már központi helyen van és már nem tudok olyan spontánul és lazán viselkedni a közelében. Azt hiszem, ezt a PUA-sok valahogy úgy hívják, hogy "egy-itisz", amikor csak egy lányra koncentrálunk, és mivel nincs alternatívánk, ezért rágörcsölünk. Ezt hogyan kerüljem el?
2013. jún. 14. 23:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Asszem túl kiéhezett vagyok egy kapcsolatra. De az az érdekes, hogy közben valahogy meg félek tőle.
2013. jún. 14. 23:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne várj semmitől többet mint ami. Így nem fogsz sosem csalódni sem pedig feleslegesen beleélni magad olyan dolgokba amik nem fognak megtörténni.


Van az épp aktuális csajon kívül még 4 milliárd másik csaj, ha ővele nem jönne össze.

2013. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok én is 20l
2013. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Ne várj semmitől többet mint ami."


Tudom, hogy ez lenne a helyes hozzáállás, de mégis mindenki ilyen, nem? A lányok is állandóan ezt csinálják... Nem erről szól végül is a szerelem?

2013. jún. 14. 23:40
 5/5 anonim válasza:
ugyanigy vagyok vele én is. Szerintem nem baj, amig tudjuk, hol a határ a valóság és a képzelet között. Szóval álmodozni szabad, de tudni kell visszazökkeni a valóságba. 23N
2013. jún. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!