Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok titeket zavar ha egy...

Lányok titeket zavar ha egy srác dohányzik?

Figyelt kérdés
Nállatok labdába se rughat egy olyan fiu aki dohányzik?17F

2013. jún. 10. 08:38
1 2
 11/19 anonim válasza:

Igen! Nem hamutartóval szeretnék csókolózni.


Irónia az életben, barátom megismerkedésünk elején aktív dohányos volt. Randi idők alatt nem gyújtott rá, kibírta, majd szépen ennek hatására nem kívánta annyira a cigit.

Én megkértem, hogy tegye le, mert zavar és megtette. (igaz, hogy később félévre rá kiderült, hétvégente csak-csak rágyújt, ami kiverte a biztosítékot... ultimátumot kapott vagy-vagy lehetőséggel, azóta nem gyújtott rá)

2013. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Nem zavar, mert kifejezetten szeretem másokon a cigiszagot. :D Alkalmanként dohányzom.
2013. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Engem zavar. A párom dohányzik, én egy éve leszoktam. Azért zavar, mert ha rágyújt, akkor az nekem hatalmas kísértés. Sokkal könnyebb lenne az életem ha ő sem dohányozna.
2013. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A saját döntése,hogy mit tesz,és nyilván nem kizáró ok,ha dohányzik(pedig én sosem dohányoztam,inni se nagyon szoktam,szóval az se,hogy ezek alapján "megértem" :P) Mindenesetre,ha nem is erőszakosan,de azért megpróbálnám leszoktatni,márha egyáltalán egy kicsit is együttműködne,de nem baj,ha dohányzik,ha amúgy szeretem,meg minden más megvan benne,amit keresek egy fiúban. Ez amolyan részletkérdés nekem,nem zavar,de sajnos olyan vagyok,hogy mindenkit féltek,meg mindenkinek segíteni akarok.:D 16L
2013. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
zavar igen
2013. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 8Cat8 válasza:
Nem kezdenék vele. Az egy dolog, hogy mondjuk szórakozóhelyen vagy és ott füstben pácolódsz, de hogy folyamatosan érezhető a cigifüst a ruhádon, bőrödön, az zavaró.
2013. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Engem nagyon zavarna. Aki dohányzik hiába mos fogat, rágózik stb. a cigi szag megmarad. Ráadásul amikor ott fújják a bagót és valamikor egyszer valaki belefújta a képembe nagyon pipa lettem. Büdös , káros az egészségre, és egy csomóan azt hiszik h ettől nagyon menők (tisztelet a kivételnek).
2013. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én nem azert szívom h nagyobb legyek... sőt...éppen leszokoban vagyok...csak megetszett egy lány es szeretnék nyitni fele..csak eppen nem tudom h hogyan fogadná h dohányzom
2013. jún. 11. 08:38
 19/19 8Cat8 válasza:
Ha ő is dohányzik, akkor valószínűleg nem fogja zavarni. Ha nem dohányzik, biztos ertekeli, hogy le akarsz szokni róla.
2013. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!