Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális dolog, ha most már...

Normális dolog, ha most már tényleg én lépek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb. 5 hónapja ismerkedünk. Konkrétan úgy kell elképzelni a helyzetet, hogy betaláljuk egymást fb-on 2-3 hetente (és ezt még elég sűrűnek nevezném). Általában a srác ír, de előfordult hogy én. Megbeszéljük, hogy valamikor találkozunk, de aztán mégsem jön össze sajnos. Majd ilyenkor egyikőnk sem keresi a másikat legalább újbóli 2-3 héten keresztül. (eztse értem h miért, talán ilyen kis ijedtség vagy beletörődés hogy ebből tényleg nem lesz semmi vagy nemtom)

Nem tudom már hanyadszor játszódik ez le, de mindig úgy érzem hogy egyikőnk sem kitartó, és feladja a dolgot, majd megint erőt veszünk magunkon, ésaztán megint semmi..

Mégis úgy gondolom hogy mind2en legalább ugyanannyira nagyon akarjuk már a talit (és egymást) mégis ilyen szerencsétlen tehetetlenek vagyunk... :SS

most is ez történt, írjak már neki egy levelet, őszintén hogy bármennyire is akaratom ellenére nem jön össze a tali, de én igenis, nagyonis szeretném, nem akarom elszalasztani és hiányzik?nem tűnik nyomulásnak egy lány részéről?

ti mit tennétek?

köszke



2013. jún. 9. 22:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

zárd rövidre, írsz egy levelet, aztán kiderül,

ez így időhúzás, szóval legalább tisztán látsz és kész, ez most így jó? nem, akkor tegyél ellene N

2013. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nem kell rögtön vallomással kezdeni meg lerohanni.

hanem rákérdezni, hogy akkor X időpont jó-e, hiszen megbeszéltük, hogy találkozunk.

vagy ha nem jó, akkor mondjon valamit, hogy mikor jó.

ha erre valami falszöveget nyom, hogy ő mostanában elfoglalt, meg nem tudom, akkor ne vesztegesd tovább vele az idődet.

2013. jún. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
na igen, de az mekkora pofáraesés volna már ha vissza sem írna... üzeneten keresztül égne a fejem. bár onnantól kezdve egyértelmű a válasz, nem mint most-.-"
2013. jún. 10. 16:47
 14/16 anonim ***** válasza:

a pofáraesés benne van a pakliban. az egész életed folyamán.

de ha meg sem próbálod, na az az igazi pofáraesés, mert aki meg sem próbálja, az egész biztosan nem nyer.

nyugodj meg, nincs olyan ember, aki ne esne pofára néhanapján. nők, férfiak egyaránt.

2013. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
19 és 21(Ő)
2013. jún. 12. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!