Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A parom.hu oldalon miért van...

A parom.hu oldalon miért van ilyen sok dolog vip tagsághoz kötve?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam, és először láttam, hogy a keresési találatokat csak véletlenszerűen adja ki, mert a rendezéshez vip kell. Ez nem zavart. De aztán most láttam, hogy csak havi 7 (legalábbis nekem most ezt írta) levelet lehet küldeni, meg ha vki megnézte az adatlapom és én rá akarok kattintani, hogy én is megnézzem az övét, azt se lehet... -.- miért jó ez így? Oké, hogy fizessél érte mert az nekik jó, de ez így sztem elég gáz.

2013. jún. 9. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
mit vártál, meleg hógolyót? majd ingyen közvetítenek mi?
2013. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, az egyetlen oka a PÉNZ
2013. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vicc az egész, amikor megláttam ott is hagytam azt a szar oldalt. Nehogy már 1000ft/hó legyen egy ilyen szarul megcsinált oldal bére.
2013. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1000 ft per ho es korlatlan
2013. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fizetni kell a bizonytalanért is manapság, mert semmi nem garantálja, hogy aki fizeti a vip tagságot, az talál is ott partnert. Egyszer voltam életemben ilyen fizetős társkeresőn, azóta soha többet, annyit értem el,hogy 3 nővel találkoztam onnan, amiből nem lett semmi. Persze van akinek összejön, soha nem lehet tudni.
2013. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ott ismertem meg a párom :) sztem megtalálod a sikertörténetekbe, Kata és Dani :D a képen épp egy tortát vágunk fel :DD
2013. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6: Grat! Legyetek boldogok sokáig :)
2013. jún. 9. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!