Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Friendzone?! Hogy is van ez?!

Friendzone?! Hogy is van ez?!

Figyelt kérdés
Egy kicsit bővebb infó kellene,hogy ez a Friendzone ez hogy alakul ki?!mi az előnye-hátránya?!hogy lép bele egy ilyenbe az ember és hogy lép ki?!

2013. jún. 9. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem egy baromság és a nagy KANOK találták csak ki. Hogy ők a férfiak és nem barátkoznak nőkkel csak szexelgetnek, mert akkor friendzóna típusú pasi vagy és az cikii, lúzerség stb.

Én elég nőiesnek érzem magam és eddig csak barátaim közül kerültek ki a kapcsolataim 28/L (azaz friendzónából)

2013. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagy "KANOK" :D,de miért lenne ciki-lúzerség?!amúgy köszönöm a választ :)
2013. jún. 9. 16:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom.... talán azért mert a férfi nem véleményük szerint a nők megdugására valók és ha csak barátkozol velük vagy olyan típus vagy azaz aranyos kedves stb, hogy egy lány csak barátnak tekint, akkor az férfiatlan szerintük
2013. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Krisipoke ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem igaz, a friendzone azt jelenti, hogy ha tetszik neked egy lány, de te nem tetszel neki annyira, viszont összebarátkoztok, és a lány olyankor általában nem akarja feláldozni a barátságotokat egy esetleg hamar végetérő kapcsolatért.


Előnye nem nagyon van, hátránya sok. Ha tudja, hogy mit szeretnél tőle, de te nem, akkor vagy elhidegültök egymástól, mert akár csak tudat alatt, de menekülni fog tőled, így egyre távolodtok, és a végén már nem is fogtok beszélni. A rosszabbik fele az, hogyha nem tud róla a lány, vagy csak nem veszi tudomásul, és ugyanolyan barátok maradtok, viszont a lány az esetek 95%-ában nem fog többet akarni soha. Ennek eredményeképp ugyanúgy együtt lesztek folyamatosan, és magadat fogod győzködni állandóan, hogy de még egyszer ebből lehet valami, így nem fogsz túllépni a lányon, és nem találsz egy olyat, aki máshogy is szeretne téged - csak emésztenéd magad folyamatosan, hogy "még mindig nem akar velem lenni".


Első válaszoló: nagyon aranyos vagy, de szerintem inkább ne szólj olyan témához, amihez vagy egyáltalán nem értesz, vagy teljesen félreérted, hogy miről van szó.

2013. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

"a lány az esetek 95%-ában nem fog többet akarni soha."


Imádom az ilyen statisztikával foglalkozó szakembereket :D

2013. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4-es

Szerintem ez a 95% hülyeség. pl: Az én kapcsolataim csak ilyen "friendzónákból" kerültek ki nagyon

2013. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Krisipoke ***** válasza:
100%

A 95%-ot csak kb. mondtam, személyes esetek és ismerőseim alapján. Nyilván nem valami hivatalos számadatot adtam meg.


Egyébként ha a legtöbb kapcsolatod ilyen "friendzone"-ból lett, valószínűleg a nagyrésze nem is volt az. Az, hoyg előbb megismerkedsz egy lánnyal, beszélgettek, meg ilyenek, mielőtt összejönnétek, nem számít annak. Az számít annak, ha nagyon tetszik neked az adott lány, és próbálsz minél többet vele lenni reménykedve, de ő csak barátként kezel.

2013. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem ilyenből lettek a kapcsolataim,de most van 1 kiszemelt akit már régóta ismerek "barátok" vagyunk,de valószinü hogy nem fogok túljutni ezen....legalábbis ő biztos nem akar...
2013. jún. 9. 17:41
 9/13 anonim válasza:

Hát én már voltam "barátzonában" igazából, gondolom azért mert elég kedves vagyok a lányokhoz. Pedig nem hiszem hogy csúnya lennék, inkább csak átlagos. Vaéahogy a kedves fiú az nem olyan macsó mint a seg.gfej. Jó arra hogy elmondják nekik a gondjaikat meg jó lelkiszemetes ládának, de másra nem.

Azt hogy mért a bunkókat kedvelik a lányok nem tudom.

Egyébként nekem még sose sikerül kikerülni a "barátzonából" szóval az is passz:D

2013. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es.

Szerintem örülj, hogy ilyen vagy, mert lehet most a korodban, inkább barátkoznak a lányok, de szerintem ha majd megtalálod a párod 30 évesen az igazit, akkor ő sokkal jobban fog majd bízni benned és veled tud majd megállapodni és nem ilyen bunkókkal, szerintem boldogabb leszel.

2013. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!