Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Hogy kerülhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Hogy kerülhetek ki egy lány friendzone-jából?

Figyelt kérdés
És ne azt válaszoljátok, hogy sehogy... azt már párszor hallottam. Valami értelmes, használható tanácsot adjatok.
2013. máj. 25. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

én tényleg sehogy, mert sosem voltam még ilyen helyzetben, és nem is értem hogy miért beszélnek mindig erről. Viszont én tettem már be embereket a friendzone-omba, és ők soha az életben nem tudnak kijönni onnan.

F

2013. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg az a válasz rá hogy sehogy


A friendzone rosszabb mint a fekete lyuk...


Na jó,talán mégis ki lehet onnan jutni...Változtass a külsődön valamit és legyél köcsögebb

2013. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ki lehet de nem nagy az eséj rá.

mond azt neki hogy találtál facen egy lány és akartok valahol tálákozni éés kérd meg őt hogy segitsen neked a kinézetben meg minden.

aztán amikor a "megbeszélt" helyen vagyotok mond el neki hogy ezt igazábol neki rendezted és hogy mit érzel uránta.

Ha szerencsédvan akkor járni fogtok ha nincs akkor meg maradsz friendzone-ba :(

2013. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megbántod és enemy-zoneba kerülsz. Boyfriend zone-ba semmiképp nem mehetsz.
2013. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Max akkor, ha a csaj is akar valamit...

Próbálkozz be, esetleg olyasmi módon, ahogy a 3-as is írta!

2013. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!