Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak azok a lányok,...

Hol vannak azok a lányok, akiknek még nem mosta át agyát a média, akik tudnak szeretni egy magamfajta csúnya, de érző szívű, kedves, megértő, együttérző fiút is?

Figyelt kérdés
Évről évre egyre jobban tudatosítják bennem az emberek, de főleg a tini lányok, hogy valami ultra ronda, undorító kis senki vagyok. Önbizalmam már több éve leszállóban, de legjobban az fáj, hogy nem találtam közben olyan lányt, aki járna velem a külsőm ellenére is, hiába voltam kedves meg jófej velük, még, akik véletlen nem is gúnyoltak ki, nevettek ki a külsőm miattt, azok is max barátknak akartak.

2013. jún. 9. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Barátom hol élsz Te a holdon? A csajok lesza*ják hogy kedves, érző fiú vagy. Nekik pénzes jóképű pasik kellenek, akikkel nincs unalom és buli az élet. Az unalmas ronda pasiktól meg undorodnak. Ez van! De lehet nem is vagy ronda, csak bebeszéled magadnak.
2013. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Anonymus0123456789 válasza:
És hol vannak a nem páwa, normális fiúk???
2016. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!