Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez most mit...

Lexxii kérdése:

Szerintetek ez most mit jelent? Akar valamit vagy sem? Ha nem akkor miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A sulinkba jött egy "új srác" (már régebben is oda járt,de elment)nekem nagyon megtetszett.Szerintem egy kicsit beképzelt,és bunkó is.De nem ismerem szóval még komoly véleményem nincs róla.Engem folyamatosan figyel.Egyszer a körzőjét is el hagyta de én megtaláltam és vissza adtam neki de nem mondott semmit csak zavarban volt.Soha nem beszéltünk még,és én úgy gondolom neki kéne megtenni az első lépést.Persze csak ha szeretne tőlem valamit,mert nekem az jött le mivel mindig a közelemben van.(Egy kicsit félősebb a lányokkal szemben)

2013. jún. 8. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdeményezz te ha ő nem..;) nem muszáj mindig a fiúknak megtenni az 1. lépést :D
2013. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!