Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, h ha úgy veszem...

Miért van az, h ha úgy veszem észre, h bejövök egy srácnak, akkor elkezdek én is érezni iránta valamiféle vonzalmat?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordult már,hogy már jóideje ismertem a fiú illetőt,de sosem vettem észre,mint férfit,szóval nem tetszett...Aztán mikor hozzám szólt,vagy csak rámmosolygott,vagy bármi jelet adott,amiből arra következtettem,h bejövök neki,akkor onnantól kezdve elindult bennem egy fellángolási folyamat.:D Elkezdtem a srácról álmodozni,ábrándozni,minden gondolatom körülötte forgott,akár több hónapon keresztül is. Kivéve ha az illetőben semmi vonzót nem találtam,de elég ha csak picit is vonzónak találom,és akkor máris ez van. Miért van ez? Hogy tudnék uralkodni rajta? Elég rossz,h nem tudom eldönteni,mi a sima fellángolás,és mi a szerelem,és ezért szinte mindegyikkel beleugranék egy kapcsolatba...De én ezt nem akarom,csak olyannal akarok kapcsolatot,aki iránt nem csak egy 1 hónapos fellángolásom van.

20/L


2013. jún. 6. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Sz e r e t e t hiányos vagy és mindenkiben látod a lehetőséget, akit vonzónak találsz. Emellett nőből vagy, ez nálunk normálisnak mondható :-D
2013. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a vonzalom megvan, nyugodtan léphetsz.


Ez az érzés, álmodozás, ábrándozás, vágy a kapcsolatok alapköve. Utána már csak figyelnetek kell, hogy minden rendben legyen, jó párt alkossatok, jól bánjatok egymással.


17/L

2013. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!