Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet a nőket lányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a nőket lányos zavarba hozni? Úgy értem, hogy vonzalmat gerjeszteni bennük, hogy azt is elfelejtse miről beszélgettünk előtte.

Figyelt kérdés

Példákat írnátok, hogy miket mondanátok, amire nem tud mást lépni mint, hogy megadja magát:)?

Több példából esetleg le tudnám szűrni a lényeget.


2013. márc. 24. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Lányoktól függ. A visszahúzódó, szerényebb típusoknak sokszor az is elég, ha megdicséred a haját, ha olyat akarsz fűzni, mint én, akkor már kicsit nehezebb dolgod van.
2013. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

na te is hallottál egy kifejezést "lányos zavar"ba hozni, aztán azt se tudod mi az...

legyél jo emberismero pl.meg az se árt, ha saját magaddal tisztába vagy.

2013. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondolok,- ha tudnátok pár példát írni ilyen párbeszédekről,- hogy pl. mond valamit, amire én olyat mondok, amivel megfordítom a helyzetet, mintha nem én akarnám elcsábítani őt, hanem ő engem.
2013. márc. 24. 13:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyat nem tudok. De ha lerázós szöveg kell, szólj!
2013. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

pl. mond valamit, amire én olyat mondok, amivel megfordítom a helyzetet, mintha nem én akarnám elcsábítani őt, hanem ő engem.


2-es vagyok.

ilyen nincs, amit írtál, ez max erolkodés, trukkozés, taktikázás, aminek a naivak bedolnek egyszer kétszer, aztán híre megy a hulyeségednek, és vége a "sikerednek"

Magadat fejleszd és sikered lesz. :)

2013. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vagy adja magát a helyzet, vagy nem.

Engem már azzal zavarba tud hozni a nekem tetsző srác, ha megdicséri a hajam, a ruhám, bármit. Vagy pl ha már látja rajtam, h tetszik nekem, és olyasmit mond, h "hiába próbálod terelni a témát, tudom én, h mit szeretnél", azzal ki lehet készíteni... de nyilván ez a lánytól függ, mennyire veszi az adást... és ezek csak akkor működnek, ha megvan a kölcsönös vonzalom :)


20/L

2013. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Domináns, de nyugodt szemkontaktussal és testbeszéddel, illetve mély hanggal. Ezektől teljesen készen vannak, közben pedig beszélhetsz akármiről, nem a szavak fontosak.
2013. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: ha egy pasi, aki tetszik közel jön hozzám, de úgy, hogy néha már hozzám ér (de nem úgy direkt, hanem pl áthajol az asztalon, hogy elvegyen onnan egy könyvet stb.)- na akkor én olyan szinten lefagyok, hogy nem tudok meg se szólalni :D 18L
2013. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, az is jó, ha belépsz a személyes zónájába. De csak akkor, ha már vonzódik hozzád, különben csak idegesítő és feszélyező lesz számára a dolog.
2013. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

intelligenciával. annál nincs vonzóbb, mint amikor felnézhetek az adott srácra, mert tud olyan dolgokat is, amiket én nem.. az is nagyon szexi, ha figyelmes

és olyan gesztusai vannak, amiktől egyszerűen nőnek érzem magam, mert azt érzem, hogy tud velem bánni, példul az is nagyon szexi, amikor valami miatt kiborulok vagy pánikolok és ő egy nyugodt, jól eltalált mondattal vagy szóval egyből lenyugtat..:D ez így hülyén hangzik, de tényleg

meg egyszer olyan is volt, hogy valaki azt mondta, aranyos vagyok, és én erre azt, hogy nem tudom, mi lehet bennem aranyos, ő pedig azt mondta: nem baj, én tudom (na ott.. egyenesen elolvadtam)

2013. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!