Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most szerelmes belém?

Most szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Pár napja úgy vettem észre,hogy az egyik fiú osztálytársam állandóan néz.Mondják az ismerőseim,hogy biztos szerelmes.Nem tudom,hogy mi van... ma is a suliban nézett,jó nem zavar,hogy néz,de már napok óta ezt csinálja.Szerelmes belém?Vagy van valami?

15/L


2013. jún. 4. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz? FONTOS! Egyébként elképzelhető.
2013. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mert néz egyáltalán nem biztos, hogy szerelmes.
2013. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá dumálni, vagy kérdezni valamit, a viselkedéséből csak le fog esni..
2013. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mindegy,hogy hol lakok?
2013. jún. 4. 19:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn tesin a fiúk fociztak,kapus volt én meg a szivacson ültem,hogy élvezzem a mérkőzést.Mikor felém jött a labda (földön volt) mindig oda jött elém.
2013. jún. 4. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha neked is tetszik, akkor küldj neki jeleket és nézd meg hogy reagál. Ha nem akkor is, legalább megtudod tetszel-e neki.
2013. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És milyen jeleket küldjek?
2013. jún. 4. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:

odamész hozzá és beszélgetsz vele..aztán egyre többbet fecsegtek egymással napról napra,aztán majd valamelyikőtök lépni fog vagy nem.......ennyi

NÉZ!!Lehet mert csinos vagy. Én sem azért nézek egy csajt mert csak..szóval....

2013. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!