Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék megismerkedni egy...

Szeretnék megismerkedni egy 33-40 éves pasival aki komoly kapcsolatot keres. Hol lehet rátalálni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Jaj! Az összes társfüggő rád fog kattanni! :)

Jobban jársz olyannal, aki csak lazát akar, és ha működőképes, akkor akár komolyra is fordulhat...

De mindegy, úgysem érted, amit írok, majd megtanulod a saját károdon! :D

2013. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy fog kapni pár privát üzenetet! ;)
2013. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Laza kapcsolat, ami komolyra fordul?

Na, én ilyenről még csak a mesében hallottam.

Egy pasi az elejétől kezdve vegyen komolyan, különben semmi értelme az egésznek. Ez persze nem azt jelenti, hogy a 3. randin kérje meg a kezem, de a csupán szexpartner státuszra nem vagyok hajlandó.

2013. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 3: Én sem hallottam, nekem ilyen kapcsolataim voltak. :)

És a szexpartner státusz meg a komoly kapcsolat között azért vannak fokozatok... én szeretek "laza együtt járással" indítani, amiből kiderül, hogy illünk-e egymáshoz. Olyannal minek tervezzek komolyat, akiről nem tudom, hogy passzolunk-e?

2013. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, mennyi idős vagy ? 38/F
2013. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!