Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs egy lány sem,...

Miért nincs egy lány sem, akinek bejönnek az alacsony, vékony fiúk?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 14:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én pont ennek az ellenkezője vagyok, 183/88 de még sincs b.nőm.
2013. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Miért, és a kövér-alacsony vagy kövér-magas fiúk talán több lánynak jönnek be?
2013. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ami fáj azt persze leszavazzák :)

"Mert a lányoknak férfi kell, ami te nem vagy, nem pedig egy nyafogós hülyegyerek, ami viszont vagy."

Szerintem ez teljesen igaz csak az igazság fáj....


Amúgy csak annyit javítanék , hogy "Mert a nőknek.."

2013. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem bőven alacsony az a 172 férfiak között, mivel az átlag 175 Magyarországon. Az pedig ugyebár nemigen lehet mondani, hogy e felett magas alatta meg alacsony. Szóval én még a 170-et sem mondanám alacsonynak, csak átlagosnak, alatta már tényleg alacsony.
2013. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az egyik haverom 165 cm mély, mikor rákérdeztem, azt mondta 170, de mondtam annyi nem lehet, mert annyi én vagyok és akkor vallotta be. Mellesleg a legtöbb csajnak bejön, pedig olyan, mint egy ewok maci, viszont állati dumája van. Ja és 6 éve van kapcsolatban, 26 évesen.

Ja meg ő kövér kategória. Szimplán rá lehet aggatni az igazi férfi jelzőjét, már csak azért is, mert életében max a szakdolgozata miatt nyafogott.

2013. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bizonyára megnehezíti egy fiú dolgát ha alacsony (nem is kicsit), pedig arról nem tehet... (ellenben sok más rossz(abb) tulajdonsággal) Én már csak tudom, mivel 163cm vagyok, de legalább nem vagyok se kövér, se vékony, olyan 60-61Kg vagyok, és inkább sportos. Így legtöbbször csak barátnak vagyok jó. De, nem adom fel! Egyszer én is találok valakit, ebben biztos vagyok, majd ha idősebb leszek én is komolyabban fogok gondolni a párkapcsolatokra, nem leszek annyira kicsapongó ;)
2013. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Had ne maradjak ki én se a hozzászólásokból! Én 37évesen 163cm vagyok,és ráadásul vékony, vannak lányok akiknek bejövök,vannak akiknek nem, de épp ez a szép a párkeresésben,találni egy olyan valakit aki olyannak szeret amiylenek vagyunk, a jó és a rossz tulajdonságainkkal együtt,mert hogy létezik ilyen az biztos,csak rá kell találni, de amig nincs meg addig sem kell keseregni,csak cselekedni,és tanulni a esetleges kudarcokból!A siker garantált mindenki számára,de kérdés ki tesz érte és ki siránkozik inkább!
2013. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 csingilingg84 ***** válasza:
A barátnőmnek csak az alacsony, vékonyak jönnek be.
2013. jún. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!