Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasiknál mennyire gyakori,...

A pasiknál mennyire gyakori, hogy nem mernek ráírni egy csajra aki bejön nekik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 01:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nemrég írtam rá egy kiszemeltre, de nem válaszolt, gondolom nem jövök be neki, de ennyi lehetett volna benne... 20/F
2013. jún. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
gyakori, de nem azért mert nem mernek. egy férfinek rengeteg nő bejön de az semmit sem jelent önmagában, ha nem fogja meg benne valami, vagy nem olyan belsőleg akkor csak egy dugásra jó. és nem hiszem hogy egyedül vele hogy nem fogok ráirni minden egyes csajra aki bejön hogy "na ő hátha olyan belsőleg is"
2013. jún. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha egy pasinak bejön egy csaj akkor simán ráír.. Ha meg nem akkor szerintem igazából le se szarja hogy él-e az a lány vagy nem.
2013. jún. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ők írnak rám!XDDD
2013. jún. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minek írjak rá, hogy megalázzon? A pofámba vágja, hogy ronda vagyok és kopjak le?
2013. jún. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik egy csaj nem írok rá. Először személyesen szólítom meg. Majd ha dumáltam már vele, akkor. Nehogy azt gondolja már, hogy beszari vagyok:D
2013. jún. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy például nem akar zavarni? :) Meg kíváncsi rá, a lány ír-e neki és nem teljesen felesleges nyomulni? Én pl elmondtam egy lánynak, hogy szeretem, fél évig dumáltunk majdnem napi szinten, de azóta alig beszélünk mert nemet mondott, akkor meg minek b*sztassam? Szerintem ha ilyenkor nyomulnék akkor még meg is utálna, bár az lehet jobb lenne, mert akkor legalább nem kínoznám magam vele feleslegesen :) 26F
2013. jún. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minek írjak rá. 98%hogy úgyse válaszol. 2% ért meg nem fogom a billentyűzetemet koptatni.
2013. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én fogom ezt a nyomorult gépet aztán ráírok.......nem szarozok:DDD

Jól beégek,lehet..de ki nem szarja le,egyszer élsz:DDD

2013. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!