Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kicsit közhelyes kérdés, de...

Kicsit közhelyes kérdés, de "mennyire ciki az ha 16 éves vagy és még 1 nőd sem volt? "?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én egy 16 éves srác vagyok, alapvetően nemnézek ki rosszul, nem vagyok nagyképű,csak néha,de abban is mindig az önirónia a lényeg.Egész magas vagyok(186-7centi körül), 2éve kezdtem kondit de elég rendszertelenül jártam,+ felesleg is van rajtam,de jó erőben vagyok.Jó humorom is van, sokat tudok beszélni, hülyeségről, okoskodni is tudok sokat. Néha túl sokat:D. Néha pedig olyan vagyok,hogy ha megkérdezik mennyi az idő azt mondom hogy "Igen.".

Viszont 1 k**va nagy gondom is van,hogy az önbecsülésem a béka segge alatt, és mindig féltem leszólítani/elhívni bárkit is.Ehhez köze volt sokszor ahhoz,hogy mindig sikeresen lebeszéltem magamban hogy miért ne hívjam el, kicsit hülyén hangzik de lejátszottam a dolgot előre..és ezt nagyon utálom magamban. Tényleg 1 beszari vagyok, idegen társaságokban,de ezen naon szeretnék változtatni már vagy 2-3éve.


Esetleg valami ütős tippet tudtok erre a problémára? :/

Még soha nem volt barátnőm, és nem is csókolóztam.


2013. jún. 3. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
állj be a maffiához, megtanítanak bátornak lenni
2013. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Micsoda dilemmák bazz.......
2013. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért mondom a kigyúrt állatokra, hogy egy s.ggfejek :D Látjátok itt az élő példa
2013. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én a 2 éve kezdtem de rendszertelenül jártamból nemvenném ki h 1 kigyúrt állatról van szó,csak azt,h egy emonál "kicsit" jobb erőben vagyok. Amúgy normális válaszokat kérnék. Nem az,hogy dilemmázok,de ha már regisztráltam ide, várok 1-2 tippet..
2013. jún. 3. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem az,hogy dilemmázok,de ha már regisztráltam ide, várok 1-2 tippet.."


Milyen tippet? Egyáltalán nem az akkor mit kínlódsz? Mert ez egy hülye trend? 16 évesen még a tanulásra koncentrálj!

2013. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:DD kicsit kínlódok..a tanulásra koncentrálok, hidd el, jó suliba járok,és évvégén 1-2 négyesem lesz max(azis,mert hülye a tanár;D). de néha(főleg mostanában) ezen a témán sokat agyalok és..hát,konkrétan fingomnincs mitcsináljak.hagyjam az egészet a fenébe,"majd lesz ahogy lesz"?
2013. jún. 3. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:

"mitcsináljak.hagyjam az egészet a fenébe,"majd lesz ahogy lesz"?"


Kb. igen. Nem kell ezt erőltetni, se siettetni!

2013. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!