Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » én még új vagyok itt. Van...

én még új vagyok itt. Van olyan csinos hostess lány aki elmagyarázná hogy működik az oldal? :D

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 22:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

majd belejössz haver


sok jót ne várj! csak függő leszel és ennyi :D

2013. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

amit már az elején nem árt, ha megjegyzel: hülye kérdés, hülye válasz.

rengeteg kellemetlenségtől kíméled meg magad, ha ezt szem előtt tartod.

2013. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Cseles vagy kérdező!:D
2013. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Jobb kéz az egereden (nem háziállat vagy rágcsáló, hanem egy ún. bemeneti eszköz), bal remélhetőleg az asztalon. Tekintet a monitoron (monitor és arc közötti távolság egy-másfél méter). Egyenes hát, talpak érintik a talajt. Nézed a képernyőt, követed a gyönyörű pocsolya-színű szemeiddel a bal sávban felsorakoztatott "Kategóriákat". Kiválasztasz egyet, (egér bal gombjára klikk mutatóujjal), és olvasod a benne talált kérdéseket. Amelyik megtetszik, arra katt. Elolvasod, ÉRTELMEZED, és reagálsz rá! (Ehhez szükséges megfelelő eszköz: ergonomikus billentyűzet.)
2013. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én szívesen körbevezetlek az oldalon, aranycuncibogár, egyem meg a szádat


82/D

2013. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszi te kis cicimókus:D
2013. jún. 2. 22:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Én az vagyok,tiszta ragya vagyok,clean&clear-t reklámozom,de nem használt,és van egy kis hormonzavarom is!Amúgy gáz,ha a macimon masztizok,és a bundájába kenem a nedvem?Kéne hozzá tabi?
2013. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Olyan egyszerűen működik, amilyen egyszerű vagy te is kérdező.
2013. jún. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!