Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem jön össze nekem egy...

Miért nem jön össze nekem egy velem egyidős, csinos lány se? (F/21)

Figyelt kérdés

21 éves, 185 cm magas, 90 kilós, jó felépítésű, izmosnak mondott srác vagyok. Nem is vagyok csúnya állítólag. Mégis szinte sose jön össze egy csaj se, pedig szerintem egész jófej tudok lenni... Szokták mondani haverok, meg néha nők is, hogy jól nézek ki, de ha bepróbálkozok egy lánynál, nagyon nagy számban elutasítást kapok: "Nem vagy az esetem."

Azt mondják, hogy az arcom is egész helyes... Nincs semmi furcsa rajtam... Az állammal nem vagyok elégedett, mert picit "seggállam", magyarul van egy kis gödröcske benne középen de ez nem igazán szembetűnő...

A milfek (30-asok) bírnak, de én inkább egy velem egyidős szép csajjal szeretnék járni...


2013. máj. 21. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem a "seggáll" a probléma. próbálj meg mélyebb viszonyt kialakítani aztán bepróbálkozni
2013. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne légy uncsi és túl kretén lol :D
2013. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Elegge el vagy szallva magadtol :D nem csoda hogy senkisem akar veledlenni...
2013. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert valaki leírja, hogy nem néz ki rosszul, miért lenne elszállva? Irigyek vagytok, de nagyon. :)
2013. máj. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!