Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, lányok! Mit gondoltok a...

Nők, lányok! Mit gondoltok a vörös hajú ferfiakròl fiúkròl?

Figyelt kérdés
Mennyire határozza meg a hajszín az ismerkedést későbbiekben párkapcsolatot?Ha belsore szimpatikus értelmes intelligens összejönnél vele?Nem vagyok felszines csak kivancsi vagyok ki mit gondol.
2013. jún. 1. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Fiún? Szerintem tetszene.

Én nagyon vörös haj mániás vagyok, vörösre van melírozva a hajam, de a jövő héten teljesen be lesz festve. :) Már elképzeltem suliban a tömeget a folyosón úgy, hogy mindenki vörös.


Ettől függetlenül egy barna hajú srácba vagyok szerelmes. :DD


17/L

2013. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szerintem tök cuki.:) Attól még lehet valaki helyes, nem a hajszín számít, hanem az összhatás..
2013. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Natiiiii válasza:
Cukiii cuki cuki :D Bár teljesen mindegy milyen a hajszine nem az számit :)
2013. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Fúúú IMÁDOM!!!!Az a legjobb szerintem is, ha kicsit hosszabb a haja és hullámos.És a szeplő...hát most komolyan, van annál szexibb? :D
2013. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha egyébkén helyes, akkor még különlegesnek is tartom :)

Csakhogy általában nem helyesek, sőt.. de tudok jó pár kivételt, aki mégis, és ha belsőre is bejön, akkor pont nem az fog érdekelni, hogy fúj, vörös.. hanem hogy milyen szerencsés vagyok :)

2013. dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha szeplős akkor jöhet. :)
2013. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!