Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bele vagyok zúgva Timibe a...

Bele vagyok zúgva Timibe a barátok köztből, hogy ismerhetném meg?

Figyelt kérdés

minden nap nézem és nagyon tetszik és nagyon aranyos lány szerintem. szoktam is vele álmodni, és nagyon szeretnék vele járni. mit csináljak

13f



2013. jún. 1. 15:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
mondgyák?
2013. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
én se hallottam még
2013. jún. 1. 15:58
 13/29 anonim ***** válasza:
Na jó, az elején még azt hittem, hogy komoly is lehet a kérdés, de hogy ennyire sötét legyen egy 13 éves srác, azt nehezen akarom elhinni :D.
2013. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
valaki segítsen inkább nekem, mrt nem igazán jutottm előre
2013. jún. 1. 16:00
 15/29 anonim ***** válasza:
nem igazán?
2013. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

attól látod, hogy a szájába adott szöveget hallod, úgy adja elő, ahogy kérik, ez a szerepe,

élőben meg kiderül, teljesen más, így szokott lenni

inkább majd egy kézzel fogható lányt keressél, különben is ráérsz még, addig meg tisztul majd az elméd, bocs de a valóság nem mindig = azzal amit látsz N

2013. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
de én vác mellett lakok és most ideköltözik és szeretnék találkozni vele majd
2013. jún. 1. 16:34
 18/29 anonim ***** válasza:
a barátok közt legidegesítőbb karaktere
2013. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
NEM költözik vácra te nyomorult az csak a sorozatban van úgy!!-,- pl laurik igor se rabolta el igazából csak el volt játszva vagy azt is elhitted te egysejtű?? Bírom, hogy a sok gyökér egyszerűen nem tudja megkülönböztetni a sorozatot és a valóságot. És ami neked "megtetszett" benne azt csak eljátszotta meg volt adva neki a szöveg elmondta felvették videóra és leadták a tvbe (most eléggé leegyszerűsítettem), nyilván nem a külseje tetszett meg mer az valami borzasztó :D.
2013. jún. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Atya úr isten. Ennyire sötét nem lehetsz...
2013. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!