Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem szeretnek a lányok?

Miért nem szeretnek a lányok?

Figyelt kérdés
Egy átlagos kinézetű vékony fiú vagyok,szemem barna hajam sötétbarna a fejformám kicsit szögletes a szemöldököm olaszosan vastag Belső alapján kedves megértő kissé féltékeny de inkább komoly vagyok de vicces is tudok lenni,érdekelnek a telefonok,fegyverek egy kicsit a mágia meg ahhoz hasonló dolgok és zenéből a rockot szeretem nem vagyok partyállat utálom JB-t Fluort meg a többit 17/F

2013. máj. 31. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
biztosan valaki fog majd szeretni:)
2013. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom,szerintem én bírnálak.Alapjában jobban bírom a komolyabb pasikat,hát ha még rockot is hallgat akkor duplán :D A partyállatokat meg nem csipázom.Szerintem biztos lesz egy csaj aki beléd esik,legalább is én biztos hogy inkább választanék egy olyan fiút,mint amit leírtál,mint egy partyzós,nagypofájút, aki hű de menőnek hiszi magát hogy megfektetett ennyi meg ennyi csajt meg meg szét itta az agyát.L/14
2013. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pisti te vagy az?
2013. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted a szép lányok? Azért mert azok szenvedni akarnak. És ezt egy bulizós nagypofájú mellett nagyon lehet. Egy partyállattal sokkal több minden történik, nem unalmas mellette. Egy nagymenővel megélhetnek hullámvölgyeket és magaslatokat. Ez az ami kell nekik. Rád max. azt mondják, aranyos vagy meg kedves de nem tekintenek potenciális pasi jelöltnek. Túl unalmasnak találnak.
2013. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!