Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 30 as férfiak 90%-ka szexkap...

A 30 as férfiak 90%-ka szexkapcsolatot keres és hol van aki komolyat? Régota keresgélek de nem találok egyet sem aki komoly kapcsolatot keres. /31 év nő

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Harmincas nőként én sem keresek komoly kapcsolatot, mert hosszú évek tapasztalata megtanított arra, hogy egy kapcsolat nem attól lesz komoly, hogy kimondjuk, hanem attól, hogy működik. Nekem pl. laza szexkapcsolatokból lett komoly.
2013. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem igazán tudod megállapítani. Vágj bele, aztán kialakul. Ez nem is annyira kórfüggő.
2013. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én meg pont hogy olyat találtam jó párat, aki komoly kapcsolatot akart, aztán végül az lett a férjem, akivel csak laza szexnek indult mindkét részről. Nem tudni, mit hoz az élet.
2013. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Milyen szerencsétlen 31 éves nő lehetsz, ha ettől az oldaltól várod a megoldás. Menjél inkább lombikbébizni.
2013. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na tessék!

Itt vagyok 29 évesen, már 2 éve keresgélek, de nem hogy komoly kapcsolatra, de szexkapcsolatra sem találtam megfelelő női partnert! Vagy elutasít mindenki, vagy aki szóba jöhetne, az stikkes, megszállott, vagy egyszerűen nem vonzódom hozzá (sem belsőleg, sem külsőleg)...

Megkérdezhetem hol élsz?

Mert van egy sejtésem hogy nem Bp-en!

29 F

2013. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem az ilyen társkereső oldalaktól kéne várni a megoldást. Az a baj,hogy itt Magyarországon,ugyanúgy mint külföldön is vannak olyanok,akik 30-as éveikben is még nem alapítottak családot,éppen egyedülállóak,eljárnának bulizni,szórakozni. Csak nálunk cikinek számít,ha egy harmincas bulizni megy,egyedülálló,de azért éli az életét. Így hát a harmincas szinglik többségének elmegy a kedve az egésztől. A másik dolog,hogy nálunk a gazdasági helyzet miatt sok ilyen szingli még egy önálló lakást sem tud felmutatni,ellentétben mondjuk Angliával,ahol már a 18 évesek is külön költöznek a szüleiktől,ha szinglik,ha nem,ott ez természetes dolog.

Én azt mondom,nem kell a társadalom előítéleteivel foglalkozni,az lenne jó,ha mindenki élné az életét,nem savanyodnának be az emberek,az előítéletek meg itt be,itt ki aztán kész,ilyen egyszerű.

2013. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen a társadalmunk,álszent,képmutató,ugyanakkor elk..rvult is,és mindenki a másik státuszával,szexuális szokásaival,stb. van elfoglalva ahelyett,hogy a saját háza táján söpörne. A szingli harmincasok is egy lejáratott kategória nálunk. Így kisebbségi érzések miatt nem mernek kezdeményezni komolyabb kapcsolatokat.

De akiben még van egy kis erő genetikailag,az nem törődik a beszólásokkal,lenézéssel,akinek van saját véleménye,nem veszi a lapot mindíg,az tud változtatni. Aki nem,az sajnos egyedül marad.

2013. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szex kapcsolatot kezdeményezel csak,akkor talán nincs benned az a stressz,hogy jaj,mi lesz,mit fogok elrontani,stb,és lehet,hogy e miatt jobban alakulnak a dolgok. Mert lazább és felszabadultabb vagy,főleg egy jó szeretkezés után :D.
2013. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én elhiszem, hogy nem akarsz laza szexkapcsolatot senkivel. van, akinek megy és van, akinek nem:( ha nem megy, akkor nem lehet kierőszakolni...keresgélj a fiatalabbak között, a 30-as férfiak nagy része pán péter szindrómában szenved. akkor sem nyúlnék hozzájuk, ha kényszerítenének. hiába szép, okos, tanult, inkább elmenekülök. ők meg találjanak szexpartnert, te meg olyat, aki nem csak ezt keres és mindenki boldog lesz:)
2013. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sok családban tudat alatt még a régi,évszázadokkal ezelőtti hagyományos vidéki "nagycsalád" modellje látható,erős akaratú,ellentmondást nem tűrő családfővel,aki "kiosztja a feladatokat" stb. Mialatt egyre több nyugatias vonás jön be,amely ennek a gyökeres ellentéte. Na itt ismerje ki magát az ember.

A nyugatias felfogás inkább laza,nem olyan szigorú,hierarchikus,de önállóságra nevel. Ezért jó példa erre az angol példa,ahol a gyerekeket "amolyan finom,rávezető tipikusan brit modorban" arra ösztönzik,hogy 18 éves kor után költözzön el otthonról,legyen saját lakása,önállósodjon. Ez nyilván valakinél gyorsan,valakinél kevésbé gyorsan,de megvalósul,ez a fajta nevelés végülis eléri célját.

2013. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!