Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lányt elkezdett flörtölni,...

Egy lányt elkezdett flörtölni, de azt mondta nem akar uj kapcsolatot de a testbeszéde mindenben ellent mondott. Csak velem nem akarja komolyra fordítani vagy ez amolyan nem adom meg magam olyan könnyen?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Vonzódik hozzád, de nem nézel ki elég jól ahhoz, h mások előtt felvállaljon.
2013. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
vannak olyan lányok akik csak azért flörtölgetnek a fiúkkal hogy azok odagigyeljenek rájuk de közben meg semmi komoly szándékuk sincs. vagy van akinek a nyilvánvaló flörtölés sem számít annak csak egyszerűen ő ilyen mindenkivel.
2013. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy flörtöl, nem biztos, hogy többet is akar. Minden ember flörtöl azzal, aki neki tetszik, ez ösztön.

Ettől függetlenül, lehet, hogy csak kéreti kicsit magát, de az is lehet, hogy a hangsúly ott van, hogy komolyat nem akar, de valami könnyűben meg benne lenne.

2013. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kéreti magát. Általában én is ezt szoktam mondani, ha valakivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, mert ha egyből előreszaladnánk, r.bancnak gondolna.
2013. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Folytassam vagy hagyjam lennebb az érdeklődésem iránta?
2013. máj. 30. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:

'Lennebb'? Hát nem tudom, lennel inkább ne lepd meg, a napraforgóbb olajat jobban tudja hasznosítani,meg az drágább is.


Na de viccet félretéve, felejtsd el. Ezt hívják úgy, hogy nem lesz belőle semmi, csak az időd pocsékolod vele. (És ezt lányként mondom.)

2013. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!