Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondjam el neki, hogy...

Hogy mondjam el neki, hogy többet szeretnék a barátságnál?

Figyelt kérdés

Elég tapasztalatlan vagyok még ebben a témában. Ha már a lánnyal eléggé jó alakulnak a dolgok, jól elvagyunk meg minden ilyen, hogy kérdezzek rá, hogy lenne-e a barátnőm? Vagy ezt hogyan közöljem vele?

Arra gondoltam, az talán jó lenne, ha azt mondanám neki, hogy többet szeretnék, mint barátság. De ez jó lenne? És ezután? Vagy mit mondjak neki, hogy kérdezzek rá?


2013. máj. 30. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá!Ne légy nyuszi!
2013. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mielőtt friendzone-osítva leszel :D De komolyan, én is megkérdeztem, igaz egyelőre nemet mondott, de még nincs lejátszva! De jobb érzés, mert így legalább neki is világos mit szeretnék tőle :D
2013. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,hogy ő mit gondol kettőtök kapcsolatáról. Mert te többet szeretnél,mint szimpla barátság.
2013. máj. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mondd el neki, hogy mit érzel ;) azt mondják a barátságokból lesznek a legjobb szerelmek!!
2013. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!